Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka az ahová biztosan...

Milyen munka az ahová biztosan felvennének?

Figyelt kérdés
Van 2 db közgazdász diplomám egy vidéki egyetemről (de az egyik legjobb vidéki egyetemről). Már tizen nem tudom hány állásinterjúm volt 5 különböző városba, mégse vettek fel sehova, csak 1 helyre, de ott végül ügy döntött a vezetőség, hogy inkább nem vesznek fel senkit. Még az angolt se tesztelték a legtöbb helyen, így arra se tudom fogni. Pedig nem is szoktam csinálni az interjúkon semmi extrát :/

2015. júl. 8. 08:27
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
16%

" Szerinted ha most nem tudok

elhelyezkedni akkor egyetem alatt

csak csettintenem kellett volna egyet

és fel is vesznek?"


Diaknak konnyebb mert diakmunkazhatsz és ugy konnyebb lehet bekerülni és tapasztalatot gyűjteni.

2015. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

"Diaknak konnyebb mert diakmunkazhatsz és ugy konnyebb lehet bekerülni és tapasztalatot gyűjteni."


Senkit nem ismerek aki diákmunkázott volna a szakmámban. Gyárban igen, meg szórólapoztak néhányan, de azt nem értékelik. Voltak akiket felvették gyakornoknak valahova és ők azon a helyen dolgoznak a mai napig, de mondom hogy nem egyszerű bekerülni sehova. Nem tudom hol éltek.

2015. júl. 8. 14:56
 23/37 anonim ***** válasza:
36%

Miért nem mentél el gyakornoknak?

Miért nem kerested a lehetőségeket?

Nekik volt igazuk,hogy elmentek.

2015. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
#23: Mert nem vettek fel nagyokos. Szerinted hányan jelentkeznek arra a néhány gyakornoki állásra?
2015. júl. 8. 14:59
 25/37 anonim ***** válasza:
29%

Újra kellett volna próbálkozni szerintem,minden börzére kimenni,figyelni a piacot jelentkezni.

Én tudod te hány interjún voltam először rengeteg,hajtottam,mentem és szereztem ennyi.

2015. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
#25: Azért szereztél mert INFORMATIKUS vagy. Az informatikusok egy hónap alatt lazán el tudnak helyezkedni. 3 elküldött önéletrajzukból 2 állásinterjú lesz. Nem tűnsz egyébként értelmesnek a válaszaid alapján.
2015. júl. 8. 15:10
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tűnsz egyébként értelmesnek a válaszaid alapján."


Nézd, koma, neki van állása, neked meg nincs. Gondold végig, melyikőtök az értelmesebb.

(amúgy nektek is kezd egyre antipatikusabb lenni a kérdező?)

2015. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
29%

Arra gondoltam,hogy nekem volt sok sikertelen interjúm mert nem volt tapasztalatom,de hajtottam mentem,kb. minden állásbörzét kívülről tudtam kik lesznek kint mi kell,hogy kell,elmentem minden rendezvényre amire csak lehet.

És első melómban 12 órákat dolgoztam 3-4 ember melóját végezve,volt,hogy összeestem annyira kimerültem,amikor este 11-kor még a gépet kellett püföljem.

2015. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
29%
De igen Feri, nekem is. Tipikusan az az ember, hogy ha van valami ami neki nem jó, akkor mindenki hibás csak ő nem. Ő csak a szerencsétlen körülmények áldozata.
2015. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy van két közgázos haverom egyiket most vették fel kontrolling céghez,a másik meg nagyon komoly beosztásban dolgozik,sokat jár ki Belgiumba is,fizuja nagyon magas nem mondok számot.
2015. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!