Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet h a mekinél fogok...

Lehet h a mekinél fogok dolgozni a nyáron (diákmeló). Mire számíthatok az első napon?

Figyelt kérdés
Lesz szóbeli akármi? Szerintek heti 40 órát engedneknek egy kezdőnek? Egyáltalán ki lehet bírni augusztus végéig? 17 éves fiú vagyok. Hogy vannak a szünetek(munka közben)? Akkor kell mennem amikor ők hívnak? Mert délután nem szeretnék ha nem muszáj. Rengeteg negatívumot hallottam, és félek h nem bírnám ki... viszont eléggé motivált vagyok.

2015. júl. 9. 02:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Túl sok izgalomra ne számít, a nagy részét majd megtudod helyben úgyis, kezdve a beosztásoddal. Nem hiszem, hogy ilyen kívánságműsor lesz, hogy te a "sélutánokat nem szeretnéd". ilyen hozzállással ne menj dolgozni még.

Mire számíts? Nap végén tömény sütőolajszagra, ami miatt kb. lehet naponta hajat mosni.

2015. júl. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!