Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Augusztus végére szeretnék...

Augusztus végére szeretnék leadni kb 40 kilót, de minimum 30-at. Paleóval szerintetek lehetséges? Illetve szerintetek mennyi idő alatt lenne reális leadni 40 kilót? Jelenleg vagyok 100 kiló és 170 cm, lány.

Figyelt kérdés
Sok diétán vagyok túl és ahogy tipikus jojóshoz "illik" mindig több jött vissza, mint lement. Ezért most nem fogyókúrázni akarok, hanem életmódot váltani. Azért pont augusztus vége a cél, mert most derült ki, hogy akkor lesz a tesóm esküvője. 1 hónapja vagyok külföldön és nem is megyek haza az esküvőig, akkor viszont szeretném ha nagyon csodálkoznának. Tesóm mindig szekált, hogy kéne fogynom, mert nem akar idő előtt elveszíteni. Szóval ez most amolyan nászajándék is lesz :)

2015. jan. 30. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiló/hét számolgatás elég reális. Én paleózni nem tudnék, pláne életmódváltás szinten, de kinek ez, kinek az. Én kalóriákat számoltam, emellett figyeltem, hogy szénhidrátból keveset vigyek be, azt is reggel, a nap többi részében inkább fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt. Ezzel lettem 65 kilóból 56 és nem éreztem hiányát semminek, mert nassolni is tudtam. (pl. zabkását ettem reggelire egy kanál baracklekvárral, ezzel a rost, ch megvolt és nem bolondultam meg az édességért) Ja erről jut eszembe, CH-nál figyeltem azt is, hogy rostos, lassan felszívódó legyen. Tehát tészta helyett pl. gerslit ettem köretnek, de leginkább zöldséget.
2015. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár én csak most ismerkedem a paleoval, nagyon tettszik. Szerintem menne vele a fogyás, ha nem minden nap paleos édességet ennél, mert hát nagyon finomak:) Nemrég találtam rá pocak panna receptjeire, érdemes megnézni (én darált mandula helyett mandula lisztet használok, ez zsírtalanítva van). Mozgást nem említettél, pedig az fontos lehet ennyi kilónál, a bőröd miatt. Sok sikert!
2015. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Nem tudom biztosra megmondani, hogy a tanács amit adok jó-e de számomra működik a dolog. Én október eleje óta diétázom és olyan 17 kg-ot fogytam (decemberben a karácsony miatt, januárban a vizsgák miatt szüneteltettem a dolgot). Amit én csináltam az az volt, hogy

1.Kiszámoltam a napi kalóriabevitelem, levettem abból az értékből 1000-et és ezt az értéket nem léptem át.(de a kalóriabázisok te is kiszámolhatod).

2.Van egy kalóriamennyiség ami alá nem mentem (úgy tudom, hogy ez az érték férfiaknál 1200, nőknél 1000)

3.Nem eszek naponta 50g szénhidrátnál többet(ketózis miatt kell).

Illetve nem eszem lisztes/cukros kajákat és cukros üdítő italokat. Kevés gyümölcsöt és tejet a nap első felében szoktam enni, és lefekvés előtt egy kazein turmixot iszok még. Augusztus végéig van úgy 30 heted, olyan 25-35-öt leadhatsz kis ráfordítással. Szóval hajrá. :)

2015. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Előző vagyok. Kiszámoltattam neked és olyan 1050 kcal-t kellene bevinned egy nap, de ha csinálsz valami testmozgásos dolgot akkor többet is ehetsz. Ja igen, csak az első két hét szar utána beáll a dolog (személyes tapasztalat).
2015. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menne, csak kitartóan kell csinálnod.

Párom 3 hónap alatt fogyott 12kg-ot. Szóval szerintem megvan a 30kg.


De persze szigorúan kell csinálni :-).

Sok sikert!

2015. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a tanácsokat :)
2015. febr. 3. 15:44
 7/7 anonim válasza:
HAJRÀ!!!
2015. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!