Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » C-típusú nemzetbiztonsági...

C-típusú nemzetbiztonsági átvilágítás során kiderülhet egy 2007-ben elkövetett szabálysértésem? És ha igen, az kizáró ok?

Figyelt kérdés

Kalózrádió üzemetetése miatt kaptak el, bekapcsolva felejtettem az adót munkaidőben és jöttek a fiúk a "meseautóval"

lefoglalták az adóberendezést, de bünti nélkül megúsztam. Csak figyelmeztetést kaptam, hogy többet ne.


Most egy álláshoz kell az átvilágítás. Más szabálysértési ügyem nem volt még.


Pls csak azok írjanak, akik már átestek ilyen átvilágításon!


27/F



2015. júl. 16. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdés-e hogy van-e ennek írásos nyoma. Ha igen, kiderül.
2015. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

3 dolog:

- Igen, kiderül. Ilyen kétséged ne legyen. A C-nél kiderül az is, hogy hányszor hívtál fel prostituáltat.

- Nem érdekel senkit hogy ártatlan vagy-e, nem az a lényeg, hogy makulátlan legyél, hanem hogy ne lehessen téged zsarolni. Ha a beszélgetésnél rákérdeznek, valld be. Ezzel, az őszinteséget megjátszva jó pontot szerezhetsz. Ha letagadod megbuksz, mert az jön le hogy nem vagy megbízható.

- Kalózrádió? Ez inkább dicsőség, hogy 19 évesen építettél egyet. Látszik, hogy nem vagy buta ember. Még mindig jobb, mint ha drogoznál.

2015. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És a hatóság embere is megdícsért, hogy ilyen szépen kevés legális adás szól. :)


De lényeg, akkor az őszinteség. Köszi!

2015. aug. 4. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!