Váltsak munkahelyet?

Figyelt kérdés
Jelenleg vidéken élek és 150ezer a jövedelmem. Megkerestek egy pesti cégtől és 400 ezret ajánlottak (nettó). Nem szeretem Pestet, úgy gondoltam Gödöllőre költözöm és majd bejárok, mert a cég Pest keleti szélén van. Pasim viszont ellenzi. Pedig ő az, aki folyton piszkál, hogy keveset keresek. Neki is lennének lehetőségei akár még Gödöllő környékén is. De ő kényelmes.. persze neki itt is magas a jövedelme. Nem tudom mit tegyek. Szeretnék én is jobban keresni, de félek így elveszítem. Adjatok tanácsot.

2015. júl. 26. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi miatt elveszted, akkor annyit is ért az a kapcsolat. több, mint 2x annyit keresnél, ne szórakozz. Annyi szép kertvárosi, nyugis rész van, simán megérné a költözés.
2015. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék.
2015. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ajánlat nem szokott minden nap jönni...


Amúgy ha gödöllő felé van a cég, akkor cinkotán, vagy a xvi kerület más részein is van egészen kisvárosi hangulatú környék, családi házakkal, miegymás, nem kell a belvárosba költözni

2015. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolat nem működik. Ha mész, szétmentek. De azok alapján, amit leírtál róla, lehet, hogy nem is baj.

Ha hosszú távon gondolkodtok együtt, akkor neki is Pest környékén kéne szétnéznie, ott jobbak a lehetőségek.

2015. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát...

Normális pasit nagyobb eséllyel találsz, mint nettó 400k-s munkahelyet.

2015. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tuti nem kelene ilyen pasi aki 150k mellett még azzal piszkál,hogy kevés a fizum,pláne,ha ő sokkal jobban keres,inkább becsülne meg olyan barátnőt,aki dolgozik és fiztést hoz haza.Amúgy 150k nem is olyan rossz pláne vidéken,én Budapesten egyetemi diplomával keresek 129k-t(igaz közszféra).De ha emiatt leszólna a férjem azt hiszem nem sokáig lennék a felesége...Pedig ő se keres nálam sokkal többet(160k)...Elképesztő milyen anyagiasak a pasasok (is) már...Régen azt mondták egy férfi szégyellte,ha többet keresett az asszony,vagy,hogy nem tudta letartani a családját,hát ezek lassan már azt várják el,hogy őket tartsák el(most nem átmeneti munkanélülisgére,betegségre gondolok az más kategória persze).Megáll az eszem komolyan...
2015. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. júl. 30. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!