Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Benzinkutas munkáról mi a...

Benzinkutas munkáról mi a véleményetek, tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Két féle lehetőség előtt állok, amit napokon belül el kell döntenem.

Szerintetek a benzinkutas munka a jobb, vagy egy pizzafutár meló?


Tapasztalatok, vélemények a 2 munkáról?

Pozitívum negatívum?


2015. júl. 30. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A benzinkút nyitva van ünnepnapokon is és akkor is kell menni dolgozni.

Viszont nem kell megszakadni. Én benzinkúton dolgozok de sose volt még olyan hogy 8 órát végigrobotoljak. Jó ha 5 órát töltök el a munkával de ebben a takarítás, pakolászás is benne van. 8 órás bejelentett munka. Van ahol max 4 órára jelentenek be.


Lehet gyárban is dolgozni a szalag mellett havi 70-ért és még azt is megszabják hogy mikor mehetsz el wcre.

A benzinkúton még telefonálgatni is tudsz munka közben csak ne a kamera elé állj :D

2015. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ha fiú vagy megéri ott dolgozni, ha nő és Sparos OMVre mennél meg se próbáld, a tulajok nagy része ki se fizetik az alkalmazottakat szóval vagy jó jattoló kútra kerülsz vagy 3 hónap alatt keresel mást, én is kúton dolgozok nőként. Undorító ami megy, szeretek dolgozni és birom is a strapát, pont ezt használják ki, voltam olyan kúton is ahol a szabadnapomon behívtak, de nem fizették ki(elégededj meg a jattal,ami nem olyan hú de sok), hallottam ódákat mikor a kutasok nem is tudták mikor van fizetés olyan jól ment a soruk...most már max az autópályán vagy a határmenti kutakon megy így. Nem is tudom hogy engedhetik meg a bérlők ezt maguknak, teljesen semmibe veszik az alkalmazottakat, tisztelet a kivételnek, de nem egy kúton voltam már és vicc.
2017. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Most találtam rá a kerdésedre, lehet nekem most lesz aktuális! Na milyen volt kúton dolgozni így? Köszi ha válaszolsz! :)
jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!