Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mi a legkényelmese...

Szerintetek mi a legkényelmesebb munka a világon?

Figyelt kérdés
Itt most nem olyanokra gondolok, hogy multimilliomos, hanem konkrét szakmákra (pl könyvelő, kertész, stb). :D

2015. júl. 30. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeretsz.


Egy barátomnak kényelmes, nem rosszul fizető irodai munkája volt, az a típus, amivel 40 évet el lehet lenni a nyugdíjig. Elment helyette kertésznek, mert azt mondja, azt élvezi, és gyűlölt bezárva lenni az irodában, most valamilyen szinten fizikai munkát végez, ha fúj, ha esik mindig akad valami meló, nincs légkondi, nincs 8-16-ig munkaidő, és mégis elégedett, mert szerintem kényelmes munkája van, amit imád.

2015. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Mi neked a kényelmes? Az irodában ülés és papírtologatás apróért, a vezetői munka szintén irodában de sok stresszel, a programozás, mikor próbálod írni a kódot és mindig szar valamiért, a könyvelés, mikor mindig baxtat az ügyfél, a szobafestés, hogy egéz nap felfelé nyúztózkodsz... Mi ? :D
2015. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem a kényelmes munka az, ami nem jár nagy stresszel, és jól érzed magad miközben csinálod. Pont az a kérdés lényege, hogy ki számára melyik szakma ilyen. :)
2015. júl. 30. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Oracle adatbázisokat üzemeltetek, szerintem ez kényelmes, van előrelépési lehetőség és a pénz sem rossz.
2015. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
számomra az lenn,amihez elég napi 2 óra, összejön belőle egy normális fizetés, amiből az ember tud előrelépni és tervezni. Ja és nincs főnök, aki dirigál, meg mondja a poénjait.
2015. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!