Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menjek oviba dolgozni?

Lovebooks kérdése:

Menjek oviba dolgozni?

Figyelt kérdés

Az iskolában minden 8.évfolyamba járó diáknak kell egy hétre dolgozni menni. Szabadon kiválasztható, hogy hova szeretne menni. Én az ovira gondoltom, de nem vagyok benne biztos. Nem nagyon vonzz, de lehet, a végén megszeretem. Gondolkoztam, hogy ovonő legyek a későbbiekben és ezért gondoltam, hogy azt az egy hetet kipróbálom.

Viszont mostanra már elbizonytalanodtam. Megpróbáljam?



2015. júl. 30. 00:23
 1/3 anonim válasza:

Persze, menj csak! Meglátod a gyerekek körbe fognak ugrálni, tetszeni fog nekik, hogy ilyen fiatal vagy:) Az óvónők és a dadusok is örülni fognak neked, hogy lesz valaki, aki segít nekik egy picit a foglalkozáson/ebédeltetésnél/öltöztetésnél stb. Már csak azért is örülni fognak neked, mert krónikus óvodapedagógus hiány van az egész országban, és felcsillan előttük a remény, hogy talán lesz utánpótlás:)


Azért mielőtt személyesen elmennél egy oviba érdeklődni, keresd ki a számát a neten és hívd fel az óvodavezetőt. Oda menj, ahol szimpatikus az óvodavezető, mert ott jó lesz a hangulat az ovis csoportokban is:)

2015. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Menj :)
2015. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. júl. 31. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!