Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valakinek mondjuk nagyon...

Ha valakinek mondjuk nagyon jól megy a karrierje és összegyűjt 50 millát, de a vállalkozás vagy felsővezetői állás heti 5-6 nap igényli a jelenlétét, akkor hogy tudja az életét a pénzből feldobni?

Figyelt kérdés
Nem értem pontosan mitől annyira más valakinek az élete, ha állna pl egy 10 milliós kocsi a ház előtt, vagy ha pl drága öltönyben járnak, vagy a lakásában várná egy személyi szakács? Ha egy szórakozóhelyre, vagy edzőterembe, vagy étkezdébe úgy megy, hogy tízmilliói vannak az embernek mitől másabb, mintha 5 ezer Ft-ja van?
2015. aug. 11. 11:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
100%

"Én nekem úgy tűnt az átlag ember már akkor is nagyjából nyugodt, ha elkölti minden pénzét, cigizget, beszélget, nem keresgél állást vagy képzéseket, nyelvtanfolyamokat."


A csóró proli igen, boldog, ha cigizhet. Rossz ismerettségi kör alapján általánosítasz...


"Hát ezért időnként családtag főz, barátnő főz, házhozszállíttat ..."


IDŐNKÉNT <--> MINDIG

Remélem tudod értelmezni a kettő között a különbséget


"12 éves gyerek is előfizethet jó filmekre a neten kb tíz dollárból,"


Ja, mert otthon a 14 colos laptop monitoron meg a doboz hangszórón pont ugyan olyan élmény az Avatar, mind a moziba dolbi szörráundba 3D-be, igaz?


"vHát de ha annyival többre viszed az ismeretségi körödnél, ami rájuk már rossz fényt vet és ezért rosszul érzik magukat veled, akkor könnyebben elmagányosodsz, ha meg kölcsön kéregetnek családtagok, régi barátok, mit csinálsz? "


Ez nettó baromság


"az év másik 50 hetét hogy dobod fel, kétnaponta elmész VIP moziba, étterembe"


Igen, elmegyek szórakozni ahova csak épp kedvem tartja. Ezt pénz nélkül lehetetlen megtenni.


"Vajon tényleg jól érzik magukat az emberek egy náluk kiugróan szebb és fiatalabb nő mellett,"


Miért, a csúnya jobb lenne? Ha sok pénzed van és biztosítasz egy bizonyos életszínvonalat akkor a csúnya feleség ugyan annyiba "kerül", mint a topmodell.


"Igen, a ritka egészségügyi gondok helyretétele fontos, de ezekhez is igen ritkán kell több, mint 5 millió, nem? "


Igen, ritka, de nem ez volt a kérdés. És ha pl. olyan betegséget kapsz el, amit külföldön sikeresen gyógyítanak kísérleti kezelésekkel itthon meg hagynak megdögleni? Akkor 20-30 millió (pl. őssejtbeültetés svájcban) is aprópénz, nem, hogy 5 misi.


"Ilyen erővel akkor a 25 milliós autó sem jó, ha 9 milliód van. "


Akkor most döntsd már el lécci, hogy hány milliód van. Te jöttél a 3 milliós megtakarítással és az 5 milliós autóval, nem én...


Annyi sületlenséget hordasz össze, hogy sosem érünk a végére... Vagy ha odaérünk hozzáköltesz egy új baromságot.

2015. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
0%

ELéggé érdekes a kérdésed,semmi értelme.

Szerinted mitől?Picit gondolkodj el?

Tehát a lényeg,hogy szerinted aki gazdag az magányos.

Pont,hogy nem kérdező.

Meg mi a különbség ha 10millióid vannak mintha 5.000-d.

Ez kb. olyan,mintha megkérdeznéd a mi a különbség ha Audi A7 biturbós verdám van ,mint ha egy Trabant.


Ma már minden pénz,főleg ha szórakozni mész meg edőterembe,csak nekem az edzés 120 minimum havonta kiegészítőkkel személyi edzővel.

Csajozás szintén közvetve sok pénz:Ugye randizni viszed a lányt,akkor én legalábbis normális helyre viszem kajálni,mert jobb egy LeRoyba beülni a bőrfotelbe mellkasig kigombolt Hugo Boss ingben,ami feszül rajtam,lebarnulva,haj beállitva a lány egyből látja,hogy nem egy átlagos hülyegyerek vagyok.Plusz nem ültetem fel a mocskos undorító BKV-ra hanem egy szép SAAB-a ül bele.

Élethez stílus kell a stílus meg pénz.

Ennyi,és mióta van pénzem érdekes jobban tudok fejlődni edzeni,növök mint a gomba amit a nők is imádnak,szeretek utazgatni is mert élmény.

Egyszer menj el az Onyxba kajálni,meglátod.

Nem mindegy hogy egy ilyet dugsz:

[link]


Vagy ilyet,mert nem értsd félre nem adom oda a pénzt a lánynak,de látja,hogy van stílusom,étterem,edzés,izmos test,kocsi:

[link]


Plusz nem mindegy,hogy talán eljutsz Balatonra egy putris faházba vagy Tenerifére mész el.

Meg sokkal jobb belebújni egy Armaniba mint egy szar ZARA-ba.

2015. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:

"...jobb egy LeRoyba beülni a bőrfotelbe mellkasig kigombolt Hugo Boss ingben,ami feszül rajtam,lebarnulva,haj beállitva a lány egyből látja,hogy nem egy átlagos hülyegyerek vagyok."


Ezen azért hangosan felröhögtem. :D

Sajnos van ez a kategória is, mostmár van rá okom, hogy ne üljek be a Leroyba, azon kívül, hogy Flash-t használnak a weboldalon, ami eléggé proli megoldás. Hugo Boss biztos nem jattol eleget, hogy újat tudjanak csináltatni.

2015. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:

lehet neked jó 25 éves autóval járni, 30nm2es lakásban nyomorogni és elviselni a hangoskodó szomszédot.


na nekem nem jó.


Ad 2, "felsővezetői állás heti 5-6 nap igényli a jelenlétét"


ilyenkor kellene felvennie egy embert és kiszerveznie3 a munkát.

2015. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:

A felsőfokú iskolai végzettségűek is sokan eladósodottak, vagy keveset keresnek, meg a felső tízezer között is vannak dohányzók, akkor neked szinte mindenki rossz ismeretségi kör, normális emberek, gazdag emberek és művelt emberek is?


"14 colos laptop monitoron meg a doboz hangszórón pont ugyan olyan élmény az Avatar, mind a moziba dolbi szörráundba 3D-be, igaz?"


Egy 12 éves gyerek a testvérével akár egy kis mobiltelefonon nézve egy filmet időnként beletekerve, vagy egy vidéki tévénéző família miért ne nevethetne még jóval nagyobbakat is egy vígjátékon, mint egy tízmilliókkal rendelkező plaza mozi garázsba beálló arc egyedül, vagy a kirakatokat nézegető "pénzre menő" barátnőjével vadidegenek között ülve?


Te trollkodsz, vagy még tényleg sosem fordult elő még az ismeretségi körödben, meg nem hallottál még olyanról hogyha valakinek sok pénze van, attól kölcsönkéregetnek?


Meg a szélsőségekben gondolkodtok ketten is, nem csak a bányarém és szupermodell közül lehet választani, egy átlagos szép nő miért nem jobb, aki nem a pénzre megy, mint egy modell, akire már százezreket költöttél és még egyre több dolgot kér és a mobiljában lista van, hogy még mit kell megvenned neki mielőtt szakít veled? Azt értem hogy kellemesebb egy házban lakni Budán, mint egy rossz szomszédságú 30 nm-es lakásban, del ha egy jogászembernek jogász felesége van, vagy egy könyvelőnek könyvelő, mérnöknek mérnök, stb, az miért él szerinted bármivel rosszabbul a milliomosnál, amikor ő is ugyanúgy jó nővel van, de nem pénzre menővel és ugyanúgy telik neki is VIP mozira, utazásra, orvosra, stb?


"Meg mi a különbség ha 10millióid vannak mintha 5.000-d.

Ez kb. olyan,mintha megkérdeznéd a mi a különbség ha Audi A7 biturbós verdám van ,mint ha egy Trabant."


Nem, mert az 5 ezer Ft-os tőkéjű vidéki tanuló srácoknak, akik benn tanulnak, isznak a koliban, meg eljárogatnak mindenfele pl havi 2 ezer Ft-os egyetemi konditerembe, és vonaton hallgatják együtt a zenéjüket ordítozva, jobb életük van többször, mint egy öltönyben feszítő unalmas irodai arcnak. Meg vannak, akik plázában eladók, vagy szórakozóhelyen pultosok, biztonsági őrök, azokra is mintha sokkal jobban ragadnának a csajok, mint az műveltebb, tehetősebb arcokra.


"nem egy átlagos hülyegyerek vagyok"


Én ismerek igen jó csajokat, de általában magas jóképű, szépfiúkkal jönnek össze, nem pedig középkorú BMW-s csávókkal, vagy pedig szinglik. Nem inkább lehúzandó szánalmas baleknak nézik a rájuk sok pénzt költő nem-szépfiúkat a csajok, és van mellette általában egy csóró átlaghülyegyerek jóképű barátjuk?

2015. aug. 11. 21:59
 46/62 A kérdező kommentje:

Ha van normális kereseted meg csajod, akkor hogy motiválod magad arra, hogy még továbbhajts a százmilliókig?


Meg hogyha kondira, mozira és kaja házhoz szállításra öltönyre már telik, az még nem olyan nagy luxus, azután hogy használod a pénzed arra, hogy fussanak utánad a szép csajok (nem prostituáltak) is, meg hogy fiatalos, izgalmas, vicces, értelmes stb társasággal vedd körül magad, miután kimész este 6-kor a munkahelyedről?

2015. aug. 11. 22:37
 47/62 anonim ***** válasza:
33%

,,Meg a szélsőségekben gondolkodtok ketten is, nem csak a bányarém és szupermodell közül lehet választani, egy átlagos szép nő miért nem jobb, aki nem a pénzre megy, mint egy modell, akire már százezreket költöttél és még egyre több dolgot kér és a mobiljában lista van, hogy még mit kell megvenned neki mielőtt szakít veled? Azt értem hogy kellemesebb egy házban lakni Budán, mint egy rossz szomszédságú 30 nm-es lakásban, del ha egy jogászembernek jogász felesége van, vagy egy könyvelőnek könyvelő, mérnöknek mérnök, stb, az miért él szerinted bármivel rosszabbul a milliomosnál, amikor ő is ugyanúgy jó nővel van, de nem pénzre menővel és ugyanúgy telik neki is VIP mozira, utazásra, orvosra, stb?"


Nem szélsőség,de nézd meg akinek van pénze ott ugye sok jut a külsőre,ugye a kaja,a személyi edző,az edzések,fodrász,ruhák.Az igazi igényes nők sokat költenek magukra,mert kell és kész.

Nézzél szét,átlagos nők általában azért átlagosak mert nem szépek,észre se veszed,vagy elhíznak.Csak nézzél szét.

Aki meg szép az nyilván költ magára sokat ez tuti.

Én nem veszek semmit senkinek,én csak bemutatok egy életstílust és ön magam jobban felerősítem a pénzzel,és ez vonzalmat kelt a nőkben.Tehát amit rájuk költök az kb. aprópénz nekem egy 12.000Ft-os LeRoyban kajálás nem vág padlóra és szeretek ilyen helyekre járni ezért a nő csatlakozhat hozzám,tehát én felajánlom neki,hogy jöjjön velem,ezáltal vonzó életstílusom van mert ez vagyok ÉN.

Plusz ugye ez a ,,sznobság" nagyon bejön nekik,slim fit ing gatya,Boss cipő.

Nem ültetem fel a BKV-ra,mert ez extrém ultra gáz,hanem kocsival megyek vele,mert ezt akarom,nem ő hanem én,mivel bemutatok egy életet.


,,Nem, mert az 5 ezer Ft-os tőkéjű vidéki tanuló srácoknak, akik benn tanulnak, isznak a koliban, meg eljárogatnak mindenfele pl havi 2 ezer Ft-os egyetemi konditerembe, és vonaton hallgatják együtt a zenéjüket ordítozva, jobb életük van többször, mint egy öltönyben feszítő unalmas irodai arcnak. Meg vannak, akik plázában eladók, vagy szórakozóhelyen pultosok, biztonsági őrök, azokra is mintha sokkal jobban ragadnának a csajok, mint az műveltebb, tehetősebb arcokra."


Ez nagyon sántít,láttál már szépen kidolgozott testű egyetemista srácot aki tényleg jól nézett ki,

pl.,így:

[link]

?

Mert én egyet sem,én se fejlődtem amíg nem volt zsém érdekes most meg mint a talajvíz,növök növök szélesedek,egyetem alatt semmi,mert iszonyat mennyiségű kajak kell minimum havi 60-80 plusz kiegek.

Érdekes amit mondasz én mondjuk vonaton mindig utáltam undorító büdös,retkes,fújjjj.

Gondolhatod milyen érzés amikor egy Audiban ülsz és a haverokkal mentek ahova akartok plusz csajok,vagy gondoltok egyet mentek Teneriffére vagy Amsterdamba :)

Szerintem ezek hatalmas élmények.

Hát én még biztonsági őrt meg eladót nem igazán láttam fullos nővel,viszont az edzőtársam aki szintén kigyúrt,sikeres,gazdag azt naponta 3-al sőt több nőt is elkap,este leedzünk és siet haza mert megy a csajért utána 1,5 óra múlva a másik csaj jön.

Átfogalmazom a nők jobban buknak a tehetős,rossz fiúkra,akik okosak és mellette kigyúrtak==> ez simán viszi a lányokat.


Én elmondások szerint tipikus szépfiú metró szexuális pasi vagyok, aki nagyon add magára.


Én amelyik csajjal voltam mind ódzkodott a csóró gyerekektől mind,mindnek felcsillant a szeme a kocsira,az izmokra,a ruházatomra.

Ez nem beképzeltség mielőtt nekem estek én ezeket megtapasztaltam ahogy kell,működik,általában sikerül első talikor szexig elvinni a sztorit.

2015. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
33%

,,Ha van normális kereseted meg csajod, akkor hogy motiválod magad arra, hogy még továbbhajts a százmilliókig?"


Még jobb kereset,még jobb élet,jobb kéró,jobb élet,elismerés,amikor látszik igen én megcsináltam,plusz sok sok utazás,wellnesz,amikor tudom mindenre jut,meg tele vagyok pénzzel,nincs feszültség,nincs gond legalábbis anyagi.



,,Meg hogyha kondira, mozira és kaja házhoz szállításra öltönyre már telik, az még nem olyan nagy luxus, azután hogy használod a pénzed arra, hogy fussanak utánad a szép csajok (nem prostituáltak) is, meg hogy fiatalos, izgalmas, vicces, értelmes stb társasággal vedd körül magad, miután kimész este 6-kor a munkahelyedről?"


Nekem simán van motivációm,mert este 6-7-ig dolgozok,azután megyek edzeni,és ha sehova nem megyek akkor otthon olvasok képzem magam,ha nem megyek edzeni akkor elmegyünk valamerre haverokkal.

Nem is hogy fussanak hanem a jelenlétemre reagáljanak a lányok rám,vonzalmi kapcsolóit ingerlem:

-Izmos formás test,nagy széles hát,széles vállak,széles mellek,vastag combok,nagy formás hátsó

-Ruháim super slim fit,fekete ing/póló,nadrág,farmer

-Hajam beállítva szépen

-Mosolygok rájuk,mindig mosolygok és visszamosolyognak

-Kommunikatív vagyok

-Állítólag kellemes a társaságom mert nem vagyok átlag pali,tudok élni van stílusom így ámblokk,ezt a lányok szavaiból szűrtem le.

2015. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
#48 Remélem, hogy nem "client-facing" pozícióban dolgozol.
2015. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:

"Aki meg szép az nyilván költ magára sokat ez tuti."


Ez inkább 25+ körüli nőknél van így általában, már kevésbé szép a bőrük, elkezdett jönni néhány kisebb ránc, már nem olyan feszes a mellük, ha megnézel egyetemi képeket 18-24 éves csajokkal, legtöbbször vidékiek pénz nélkül és mégis feszesebb mellük van, meg bőrük, teltebb ajkuk van, mint a 28 körülieknek. Az egyszerű bolti eladó lányok is keresnek havi kb 100 ezret, nem tudnak magukra vagyonokat költeni és mégis igen sok közülük a jó csaj, de még a városban közlekedve is azért nagyon modellekhez szokhattál, ha nem tetszik meg sok átlag csaj minden nap.


"Én nem veszek semmit senkinek,én csak bemutatok egy életstílust

"buknak a tehetős,rossz fiúkra,akik okosak és mellette kigyúrtak"


Ha kapásból költesz rájuk 6 ezer Ft-ot, plus benzint és van rajtad 200 ezer Ft, akkor nem az életstílusodba szerelmesek ahogy te fogalmazod, sőt lehet h utálnak veled ülni és inkább lógnának a barátnőikkel vagy az általad nem ismert jóképű barátjukkal, hanem egyértelműen a pénzedre hajtanak, olyan mintha ajándékba osztogatnál 10 ezer Ft-okat és arra jönnének. :) Nem tudom, én nem szeretem ha úgy gyanítom, palimadárnak vagy pénzes papának néznek, akiből azt lesik, hogy mennyit költ rájuk, mire hívja meg őket. Inkább ne gondoljanak gazdagnak, vagy nagyon költekezőnek, legalább kiszűrni a prostituáltakat és azokat, akik az ingyen ötezer forintokra, vagy az eltartásra hajtanak. Az a megérzésem, hogyha jól nézed ki és nem vagy öregedő bácsi, akkor neked sincs erre szükséged, nem kötelező ilyen cukros papa "csajozási" módszert választani.


"Gondolhatod milyen érzés amikor egy Audiban ülsz és a haverokkal mentek ahova akartok plusz csajok,vagy gondoltok egyet mentek Teneriffére vagy Amsterdamba :)"


Gondolnám, nekem a haverjaim és a csajok pár beszélgetős ivászaton kívül nem nagyon szoktak kimozdulni, még egy szórakozóhelyre vagy edzésre se nagyon járnak, nemhogy külföldre utazgatni.


"Én amelyik csajjal voltam mind ódzkodott a csóró gyerekektől mind,mindnek felcsillant a szeme a kocsira,az izmokra,a ruházatomra."


Hát de pont ezek a prostituáltak, nem? Nem nem esek neked az jó ha átlagnál jobb külsőt faragsz magadnak, de kíváncsi lennék honnan szeded ezeket a csajokat és milyen korosztályúak.

2015. aug. 11. 23:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!