Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Emésztési betegségem miatt...

Emésztési betegségem miatt nem tudom a bélgázomat visszatartani a munkahelyemen. Mennyire lehet ebből baj karrier szempontjából?

Figyelt kérdés

Pincér vagyok így sokat kell mozognom és járkálnom. Sajnos nem egyszer fordult elő, hogy igen embereset bedurrantottam a kedves vendég orra alá és többen is hallották a helyiségben.


Sajnos ezt nem tudom kontrollálni, gyógyszereket szedek rá, de csak enyhíti a tüneteket. Félek, hogy ez rövidesen az állásomba fog kerülni, mivel a vendégek nem igazán tolerálják a fing áradatomat. A hang még csak elviselhető lenne, de a szagokról inkább ne is beszéljünk... Így nem látok sok esélyt hogy sokáig tudom végezni ezt a munkát. Esetleg valami ötlet?



2015. aug. 18. 03:19
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
xDDDDD
2015. aug. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu! Én is így voltam, fingottam , büfögtem. Sok mindenem változtattam. Akkor normálisan egyél, de ne bolti kajákat, hanem házi kaját. A klasszikus étkezés legyen meg. Reggel, délben , este. Gyógyszer ne szedj .!! Ne piálj, dohányzást is hagyd el. De igy se egyik napról a másikra változtak meg a dolgok.
2015. aug. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Több orvosnál is jártál? Elképzelhető, hogy tovább kellene kutatni a megoldást.
2015. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ki fogják vágni a fingós pincért hamar, már ha komoly a kérdés.
2015. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Pincérként nem gáz a gáz. Csak arra figyelj hogy sajtos kaja felszolgálása közben ereszd el vagy babakocsi mellett.
2015. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyha a közelben van a wc akkor oda gyorsan be szaladhatsz pukkantani ha nem tudtam visszatartani. Én mindig ezt csináltam.
2021. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!