Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Távmunka Váltani szeretnék,...

Johnysmith kérdése:

Távmunka Váltani szeretnék, mérnökinformatikus vagyok. A professionon kívűl milyen más infóforrásokat tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem olyan cégeket keresek meg akiknél lehet távmunkát is vállalni szabályos módon, hogy ne kelljen naponta utazással elcsesznem az időt, ez kb 2 óra naponta , hetente kb fél nap, havonta 2 nap, évente 24 nap és az életemből ha 85 évig élek (65-ös nyugdíjkorhatárt feltételezve, nyugdíjasan nem melózva) ez kb 860 nap azaz 2.3 év fölöslegesen kidobott idő.
2015. aug. 24. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, mi? :)
2015. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jól is teszed!
2015. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

30 vagyok, már 23 évesen melóztam (elektronika) aztán villmérnökként (3év) aztán műegyetem (infó) és most váltás.

Ha már muszáj dolgozni akkor legalább értelmetlen dolgokra ne menjen el az idő.


Gondoltam itt is rákérdezek, nem veszítek semmit.

2015. aug. 24. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Linkedin, vagy szabadúszó munkák, csak keress mellé egy könyvelőt.
2015. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!