Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, ha már belefáradta...

Mit tegyek, ha már belefáradtam abba, hogy a munkatársaim elfogadjanak?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vagyok egy cégnél diakmunkan,irodai asszisztensként. Mindig én mentem oda hozzájuk beszélgetni,érdeklődni. Mire tényleg ugy éreztem,hogy egymással dolgozunk addigra meg a kis főnök zárt ki minden gyűlésről. Azon a címen hogy nekem nem kell menni. Holott mindig ott voltam. Es rólam is szo volt hogy az irodában én lettem egy másik asztalhoz ültetve egy másik osztályon. Most meg már nem is beszélgetek. A tobbiekkel mert állandóan csak én mentem oda és igy eléggé kizártnak érzem magam. Nem ebben a szektorban fogok a későbbiekben elhelyezkedni mert mást tanulok. De akkor sem esik jól, hogy diákként azt csinálom mint ők -holott betanítást se kaptam- és hajtok de negyed Ennyire nem becsülnek meg. Én vagyok túl lelkes vagy ök nem akarnak befogadni?


Köszönöm a válaszokat

20l


2015. aug. 24. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én eddig is sz@rtam volna le őket.


ezek után sz@rd le őket. Végezd el a munkád azt gyere nap végén haza.

2015. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szóval egy mitugrász voltál, aki beakar vágódni. Diák vagy, lekezelnek mert még nincs diplomád és úgy is tudják, h nem fogsz 10 évig ott maradni. Nem kell bevágódni mindenkinél, ezt is csak a csajok reagálják túl. 20/f
2015. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek után vajon miért akarna egyáltalán ott maradni? Ilyen közegből nyilván dobbant az ember az első jobb ajánlatnál. Amúgy meg attól függetlenül, hogy kevésbé végez fontos munkát, nem kellene parasztnak lenni vele. Jó hogy nem veszik be minden szakmai dologba, de attól még nem kell gyökérnek lenni.
2015. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kitalálom: az irodában veled együtt legalább 4 nő van? Ott aztán mehet a pletyi meg a fúrás, igazi istencsapása lehet. Csak a jó ég tudhatja, hogy mi bajuk van veled. Egyébként ha le tudod szarni, akkor tedd azt. Bár gondolom ez a nehezebb. Ha nem megy, hagyd ott a munkát és keress normálisabbat.
2015. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
" a kis főnök zárt ki minden gyűlésről" Még meg is köszöntem volna neki. Nem kell gyűlésekre járni. Pont leszarnám az egészet.
2017. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!