Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valakinek van egy jó...

Ha valakinek van egy jó ötlete, de nem ért hozzá, hogy lehet úgy megvalósítani, hogy ne lopják el?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy feltalálom például a Facebookot, de nem értek az informatikához, viszont én vagyok az ötletgazda, akinek kellene valaki, aki ért hozzá, és fizetés fejében megvalósítja neki. Mitől nem fogják ellopni az ötletet?
2015. aug. 29. 12:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az azóta jött 2 választ is. Tulajdonképpen igazatok van, de az megérne egy misét, hogy a többi közösségi oldal vajon miért nem tudja kiütni a FB-ot.
2015. aug. 29. 13:45
 12/14 A kérdező kommentje:
Összefoglalva, ha jól értem: kell egy ember, aki ért a technikai részhez is, és ugyanúgy alapító/igazgató/vagy nevezzük akárminek lesz a cégben, mint én. Ilyesmire gondoltam.
2015. aug. 29. 13:46
 13/14 anonim ***** válasza:
" megérne egy misét, hogy a többi közösségi oldal vajon miért nem tudja kiütni a FB-ot." => valóban, de ezt pl. a Google is szeretné tudni, megpróbálta és nem sikerült. Pedig neki aztán a pénztől kezdve az emberi erőforráson keresztül a technikai háttérig minden feltétel adott hozzá.
2015. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ez akár múlhat annyin is, hogy egyszerűen nem kell 20 közösségi oldal, és különösebb okom nincs elpártolni a Facebooktól. Leszámítva, hogy mennyire kezelik diszkréten az adataimat, de hát abban nem a Google fog nekik példát mutatni.
2015. szept. 2. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!