Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kiközvetítenek egy idős...

Ha kiközvetítenek egy idős otthonba, akkor azt az 50 ezer körüli pénzt kapom, vagy rendes fizetést, amit az otthon fog majd fizetni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami közmunka?

A fizetést az határozza meg, akivel a munkaszerződést megkötöd. Én is voltam többször úgy kiközvetítve , hogy teljesen más volt a munkáltatóm, mint a konkrét munkahelyem.



Ha ez közmunka-féle, akkor csak az 50 ezret fogod kapni. De ha egyéb foglalkoztatás, akkor legalább a minimálbérre számíthatsz. Többre nagyon akkor sem. :(

2015. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Regisztrált munkanélküli vagyok, tegnapelőtt kaptam egy közvetítő lapot, amin úgymond állást ajánlanak. Egy otthonban kéne dolgoznom, de fogalmam sincs, hogy mégis ez a fizetés dolog hogy van. Jelenleg alkalmi munkából élek, de ha annyit se keresnék mint így, akkor mérlegelhetek ezzel kapcsolatban? Holnap van a határidő.
2015. aug. 30. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem tudjuk megmondani neked. Menj el a leendő munkahelyedre, és kérdezd meg, mi a munkád, milyen időtartamban, és mennyi a fizetés. Ők tudják ezt megmondani.
2015. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A közvetítődtől kérdezd meg, HA nincs ott a tájékoztatóban, amit kaptál.
2015. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul ez nem kulturális kérdés, hanem pénzügyi.
2015. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!