Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkat szeretnek 16eves...

Munkat szeretnek 16eves vagyok es nem jarok iskolaba erettsegim levelezoin lesz szakmam van. Munkat szeretnek de nem vesznek fel sehova penz meg surgosen kellene mit csinaaljak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ezért hajtja mindenki, hogy tanulni kell. pont ezért. érettségi nélkül putri gyárakat tudok ajánlani,de még ott sem kapkodnak a 18éven aluliakért.
2015. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy gondoltad, hogy a 2 szép szemedért kapsz valamit, de isklába járni meg büdös vagy hogy?
2015. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem járok undi emberek közé én nem oyan vagyook.főleg a tesi óra izzadt büdös emberek.mellesleg én külön kondkizni jarok..

iskola nem nekem való.unalmas és kötött.korán kell kelni a semmiér,mert a munka legalább megfizeti..és azt ne mondjatok hogy a suli kell a munkahoz mert pl a fodraszok nem mondogatják arany jános verseit se :D

2015. aug. 31. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a kötelességed. Ha egy szar verset nem tudsz megtanulni meg egy ócska gimnáziumot kijárni, bátran kijelentem, hogy életképtelen vagy egyrészt, másrészt 0 képzettséggel még szart lapátolni sem fogsz kelleni.
2015. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
említettem hogy levelezőin rakom le az érettségit..-.-
2015. szept. 2. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:
De nem fogod fel, hogy értéktelen? SEMMIT nem ér. MEgcsinálsz egy olyan alap papírt, amit a hülye is lerak már, de ha dolgozni akarsz, nagyjából kiröhögnek vele.
2015. szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!