Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy ebben az...

Miért van az, hogy ebben az országban, ha egy 40-es évei végén járó vagy az 50-es és 60-as emberek elvesztik a jól fizető munkájukat önhibájukon kívül, akkor utána nem talál munkát amiből tisztességesen meg lehet éléni?

Figyelt kérdés
ha egyáltalán találnak munkát....és nem ismerősön keresztül

#Magyarország #munka #trágyaország
2015. szept. 7. 23:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek #18-cal, olyan felháborodottan válaszolsz, mintha mindenkinek tudnia kellene, hogy pontosan milyen paraméterekkel keresel és nem találsz állást, amikor eredetileg csak annyit közöltél, hogy 40+ vagy.

Egyébként nem értem, hogy miért teszel fel egy kérdést, ha csak pozitív megerősítésre reagálsz normálisan. Ne haragudj, lehet, hogy csak pillanatnyilag, a frusztráció miatt, de a viselkedésed alapján nem is tűnsz alkalmasnak egy magasabb pozíció betöltésére.

Akadékoskodó ügyfelekkel is úgy tárgyalsz, hogy felveszed ezt a sértődött, passzív-agresszív stílust?

2015. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Bocs, közben olvasom, hogy 3 diplomád van - akkor ne a Jófogáson hirdesd magad :D Linkedin profilod van?
2015. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítenék, a passzív-agresszív az eddigiekre vonatkozott, azóta valamiért átkapcsoltál aktív sértegető üzemmódra.
2015. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
45%

1., Senki nem mondta, hogy dolgozzon minimálbérért

2., Nem tudtuk az ujjunkból kiszopni, hogy milyen munkakörről van szó

3., A példám továbbra is tökéletes, akkor is, ha sértődötten hisztizel és pontozol, mint egy kezdő útszéli r1banc akkor is. Csak túl ostoba vagy ahhoz, hogy megértsd a mondandó lényegét.


Na, jöhet a következő kör, bekészítettem a popcornt.

2015. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

azt hiszitek nem küldtem el 500 helyre és nem hirdetem magamat 150 helyen? kit néztek hülyének

nehogy már egy vezérigazgatóhelyettes süllyedjen el a pocsolyában

és önbizalom?? egy cég felett "uralkodtam" 2 évtizedig??

az a gond, hogy csak minimális fizetésért kellenék bárkinek is

szaros 85 ezerből nem lehet megélni (de 110-ből sem) vegetálni pedig nem fogok egy 15 négyzetméteres lyukban kenyéren is vízen

2015. szept. 8. 13:23
 26/38 A kérdező kommentje:
dühös üzzemmód a neve
2015. szept. 8. 13:24
 27/38 anonim ***** válasza:
Tökömet voltál te vezérigazgató-helyettes. Gagyi kamu kérdéssel hergeled itt a népet...
2015. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

nem is érdekel, akinek jól megy annak nagy a szája, akinek rendben van és meg-megél az sem érti miről van szó


ez a gond, nem gondoltok bele, ha már átélni nem élitek át

egyszóval nem értitek meg (kivéve az az egy-két válaszadó, aki már átélte!!!!!)


na pá

2015. szept. 8. 13:25
 29/38 anonim ***** válasza:
74%

"na pá"


Az 50' éves vezérigazgató szlenget hallhattuk :D


/tapsvihar


Lassan vége az ebédszünetnek, lehet visszaülni nyelvtan órára.

2015. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

fiatalos idősebbek is vannak

a 65 éves szomszédom heló-t köszön, és ha elnézést kér azt modnja, hogy 'sorry'


fejlődni kellene

2015. szept. 8. 13:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!