Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Grafikus szakmában hátrány a...

Grafikus szakmában hátrány a beszédhiba?

Figyelt kérdés
Konkrétan a pöszeség. Valaki aki a szakmában van, (vagy hasonlóban) kérem őszintén írja le.

2015. szept. 10. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem hátrány.
2015. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Volt egy grafikus munkatársam, akinek nem volt erőssége az ékes beszéd, mégis a cégnél van évek óta. Egy másik helyen ahol melóztam az eladó beszélt nehezen, alig lehetett megérteni, mégis ott dolgozott jó pár hónapig, egy évig talán, aztán azért lépett ki, mert elköltöztek. Szóval arra akartam kilyukadni, hogy nem kéne, hogy hátrány legyen, de ez munkáltatótól függ. Ha neki nem tetszik az, hogy pösze vagy, akkor nem fog alkalmazni. Ő megteheti, hogy válogat a munkavállalók között a jelenlegi gazdasági helyzetben.
2015. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2015. szept. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!