Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes elkezdeni termékfotózá...

Érdemes elkezdeni termékfotózást tanulni, ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés

Haverom 2 éve ezzel foglalkozott.

Ahol dolgozott az egy nagy cég volt, sok munkájuk volt ebből fakadón.

Azt mondta, hogy a munkához szükséges hardware nem olyan drága (100k a fényképező + 100k a világítás).

Van egy külön kis szobám amit összetudnék állítani egy kis "műteremnek", a photoshophoz elég jól értek.

Arra gondoltam, hogy csinálok youtube oktató anyagokat photoshophoz (retusálás, kivágás, kompozíció készítés, termékfotózás) ezzel megcsinálva magamnak a reklámot.



2015. szept. 14. 23:36
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy nekem a jövedelem kiegészítés lenne a célom. Beérem kevesebb pénzzel is, van más bevételi forrásom csak akarok valami plusz dolgot csinálni :)
2015. szept. 14. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!