Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákként vállalnék munkát,...

Diákként vállalnék munkát, elsősorban nem diákszövetkezeten keresztül. De mikor?

Figyelt kérdés
Péntek-szombaton (is) dolgoznék, de a következő 2 péntek-szombaton nem tudnék, mert tanfolyamon leszek. Viszont jó lenne az a plusz két hét is a pénz miatt. Ha most jelentkezek, és esetleg fel is vesznek, meg lehet azt oldani, hogy később bejárjak péntek-szombaton, de most ne?
2015. szept. 21. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:

???

"Diákként vállalnék munkát, elsősorban nem diákszövetkezeten keresztül"

"Ha most jelentkezek, és esetleg fel is vesznek,"


Hová?


"Péntek-szombaton (is) dolgoznék.

de a következő 2 péntek-szombaton nem tudnék,

az a plusz két hét is a pénz miatt.


(melyik 2 hét? az, amin nem tudsz bemenni? )


"később bejárjak péntek-szombaton,de most ne."


Tessék? Mit szeretnél kérdezni? :-)

2015. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ennyire nincs késő.


"Hová?" Üzletbe eladónak.


Melyik 2 hét? Nálam a következő péntek-szombat a következő péntek-szombatot jelenti. Viszont ha így nem lenne érdemes jelentkeznem, akkor 2 héttel később tudnék csak, mivel a tanfolyam 2 egymást követő péntek-szombat, ami ugye 2 hét. Felénk legalábbis.


Azt szeretném kérdezni, amit kérdeztem. Az órarendem miatt kedden, szerdán, pénteken és szombaton tudnék dolgozni, de ha pl. ezen a héten felvennének, most és jövő héten a péntek-szombat kiesne. A kérdés tehát még mindig ugyanaz: érdemes-e, lehet-e most jelentkezni, vagy várjam meg, amíg lemegy ez a 2 hét?

2015. szept. 21. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Alakulunk... :-)

Most már az is kiderült, hogy kedden és szerdán is tudnál dolgozni... Azt írod, "hogy ha ezen a héten felvennének, akkor"...

Nos, hétfő este van és úgy látom, nem nálam van késő... Holnap kedd és még nem vagy felvéve sehova, holnapután szerda, ha holnap felvennének hipp-hopp, akkor sem valószínű, hogy szerdán rögtön tudnál dolgozni - tehát EZ A HÉT MINDENKÉPPEN KIESIK ... Nem kötözködni akartam, csak rávezetni a logikus gondolkodásra.


Jelentkezni jelentkezhetsz bárhová, és ha majd eljutsz odáig, hogy esetleg felvesznek - mert az korántsem biztos - akkor kerülhet szóba, hogy mikor tudsz menni.

2015. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De miert nem diakszovetkezeten keresztul ha diak vagy? Õk tudnak szerezni munkat ilyen beosztasban is. Illetve fizu is több diakkent mert nem 34,5% a levonás hanem csak 16%.
2015. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy nem fogok 2 perc múlva dolgozni, írtam, hogy "esetleg", és még mindig péntek-szombatra vonatkozik a kérdés, nem keddre.


Azért nem diákszövetkezet, ha sikerülne nélkülük is, mert tavalyról van egy nagyon fasa tapasztalatom az egyik diákszövetkezettel és az idegeimet szeretném kïmélni.

2015. szept. 21. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
No, én is szeretném az idegeimet kímélni - így feladom :D A válaszomat leírtam, de úgy tűnik, itt mi ma nem fogunk tudni segíteni.
2015. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha, szoval inkabb joval kevesebb legyen a fizu és sokkal nehezebb legyen egyaltalan munkat talalni de ne iskolaszov legyen? Érdekes elgondolás...
2015. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!