Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állás interjúra hívtak egy...

Állás interjúra hívtak egy hozzám messze lévő városba. Én rákérdeztem, h a cég téríti e az utazást ill. egy részét? Az úr érdekesen válaszolt vissza, h nem. Így már el se menjek, m elvágtam magam?

Figyelt kérdés
..nem is értette,h merek én ilyet kérdezni.Én hallottam olyan cégekről,ahol fizetik az utazást.Hisz nincs közel, munkanélküli vagyok, érthető h kapásból 10.000Ft utazásra sok úgy,h benne van,h nem is sikerül és csak futok egy kört...de a hangsúlyából ahogy válaszolt előre félek,h mínusszal indítok emiatt,h erre rámertem kérdezni...
2015. szept. 23. 15:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ráadásul munkanélküli vagyok...biztos vannak még megértő emberek,ebben reménykedem. el fogok menni úgy döntöttem, ha esetleg fel jönne a téma, személyesen is elmondom mi okból mertem én ilyet kérdezni. egyébként nem gondolnám tájékozatlanságnak, ha ilyet hallok imserőstől h neki térítették az interjúra az utat. akkor nyilván van ilyen is
2015. szept. 24. 13:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert az interjún, jó döntést hoztál!
2015. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!