Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Alditól kapott valaki...

Az Alditól kapott valaki bármilyen nemleges visszajelzést önéletrajz beadás után?

Figyelt kérdés

Már 2x beadtam,de nekem nem írtak vissza!

A pályázat beadásakor kiküldött automata e-mailt megkaptam,miszerint:

Köszönjük pályázatát XY!

Sikeresen elküldésre került. Az Ön által küldötteket feldolgozzuk és hamarosan értesítjük.



2015. okt. 3. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam egyszer se visszajelzést, pedig kétszer jelentkeztem! Ráadásul még postán is elküldtem a biz. másolatokat is, de még csak annyit se mondtak, hogy sorry! Azért ez már bunkóság a részükről...
2015. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nagyon sok helyen olvastam,hogy kaptak nemleges visszajelzést,vagy ha nem akkor írtak az Aldi facebookjára és 5perc múlva ott volt a "nem felelt meg" válasz.

Én is írtam nekik,de semmi válasz e-mail.

Nem is tudom mit gondoljak.

Hogy ilyen bunkók tényleg vagy éppen számításból nem írnak.Mármint,hogy jó lennék de pillanatnyilag nem kell senki(bár a hirdetések folyamatosan fent vannak!)és ha majd üresedés lesz akkor hívnak vagy írnak.

Vagy nem vagyok elég jó nekik,vagy nem tudom :(

2015. okt. 3. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az elvárásaik nem egetverőek, nem kell szakképzettség. Biztos sokan jelentkeznek azért. Lidl is kezet foghatna az Aldival, az is ugyanilyen. Korábban még a jegyeidet is kérte, milyen tanuló voltál és mindezt már felnőttként tedd meg, esetleg középkorúként... Ez viszont már vicc.

Ne hidd, hogy nem vagy jó, csak túlságosan válogatnak, senki nem jó nekik, de az is lehet, hogy csak ismiket akarnak... Ne feledd: ahol túl sűrűn hirdetnek, ott már gáz van!

2015. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó!

Igen nem gondolom,hogy nekem kellene szégyenkeznem azért mert válaszra sem méltatnak,de nagyon zavar mert én nem így lettem nevelve.

Lidl-t még nem próbáltam mert róluk azt hallottam,hogy nem számít,hogy hány órásra vesznek fel szinte mindig túlórázni kell,amivel még nem is lenne bajom,de órákat mondtak,hogy rá kell húzniuk:(

2015. okt. 4. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ről én se hallottam jót, csak rosszat. Nem tudom miért olyan nehéz bekerülni egy ilyen szar helyre, ahonnan mindenki menekül? Túlóráztatnak rendesen, szinte csak ezt hallom. Amit 4 órásnak hirdetnek meg, az valójában 10-12 óra, csak 4 órára jelentenek be...
2015. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen én is ilyeneket hallottam megbízható helyről.

Az Aldi nem tetszik mint munkahely,hiszen egyáltalán nem érdekli őket,hogy te mint munkavállaló várod-e a visszajelzést vagy sem.

Budapest más,de mondjuk nálunk itt(kis város) nem hiszem,hogy sokáig szórakozhatnak hiszen hamar híre megy,hogy letojják az embert és a végén már tényleg csak azok jelentkeznek akiknek édesmindegy,hogy hol "dolgoznak" visznek amit tudnak:)

Nah akkor azért megnézném az Aldi arcát :)

2015. okt. 6. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!