Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közgáz karon vagyok bank és...

Közgáz karon vagyok bank és pénzügy szakon. Elmagyarázná valaki hogy mivel foglalkoznak a lent emlitett munkák?

Figyelt kérdés

pénzügyi vezető,kontroller,bróker,hitelelemző,pénzügyi ellenőr,pénzügyi elemző,biztosítási-alkusz.

elvileg ezek lesznek a lehetséges munkáim.Mik vannak még(ha vannak)? mennyire lehet ezekkel elhelyezkedni? mennyi a fizetés kb? Mik azok a tulajdonságok amik előnyösek ezeken a területeken?


2015. okt. 3. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, hol tart a magyar felsőoktatás!!!???

Már bocsánat, de ez kb. olyan, mint ha egy orvostanhallgató megkérdezné, hogy mit csinál egy orvos....

2015. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mik azok a tulajdonságok amik előnyösek ezeken a területeken?"


Egy kis ész nem ártana.

2015. okt. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

bank és pénzügy szak?


what.

2015. okt. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést talán a jelentkezés előtt kellett volna feltenni...

Ne haragudj, de amikor ilyet olvasok, akkor szégyellem magam, hogy én is pénzügy és számvitel szakon végeztem és értem, hogy miért nézek le annyira sokan a diplomásokat.

De hogy válaszoljak is:

Mik vannak még? Nyolcvanezer féle állás, ha nem probléma, nem sorolom fel, nézz körül álláshirdetési portálokon, bank, biztosítás, pénzügy témájú állások között.

Mennyi a fizetés? Nettó 72-től a csillagos égig.

Mennyire lehet elhelyezkedni? Van, akinek könnyebb, van, akinek nehezebb. (Neked így elég nehéz lesz.)

Mik azok a tulajdonságok...? Önállóság, szorgalom, talpraesettség és még ezer másik tulajdonság, de ezek közül a kérdésed olvasva ezer meg egy hiányzik belőled, ne haragudj.

2015. okt. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Jobban belegondolva ez csak kamu kérdés lehet. Ilyen szóhasználattal, helyesírással kizártnak tartom, hogy bármilyen karra is járjon. Maximum takarírani... :D
2015. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

pénzügyi vezető: vezeti a pénzszállítóautót

kontroller: x-boxozik egy médiamárktban

bróker: a mosdóban más emberek brokiját kényezteti

hitelelemző: hümmög, ha megjön a sárgacsekk

pénzügyi ellenőr: apád rákérdez a fizetésedre sokat sejtetően

pénzügyi elemző: majd kölcsönkér köv hó elejéig

biztosítási-alkusz: ladából otltott meszet, dinnyét és biztosítást üvölt falukon át.

2015. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát örülök hogy ilyen gyökerek találtak ehhez a kérdéshez. Mivel most kezdtem, igen nem vagyok még tisztában a dolgokkal. és kedves 4-es válaszoló: de utána néztem már kezdés előtt de nem mindegyikről találtam bő leirást, és nyilván nem fognak mindent leirni róla( pl hogy milyen hátrányai vannak, éppen ezért lettem volna kiváncsi, hogy milyen tapasztalataik vannak az embereknek). köszönöm mindenkinek a nagy segitséget.
2015. okt. 5. 14:29
 8/8 A kérdező kommentje:
1#: szerintem meg épp annyira nem nyilvánvaló ;). egy orvostan hallgató persze hogy csak gyógyitani fog ha orvos lesz belőle. de attól hogy bank és pénzügy a szak neve nem hiszem hogy csak bankban lehet munkát találni ezzel a diplomával.
2015. okt. 5. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!