Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak interjúval kapcsolatban? Hogyan zajlott le?

Figyelt kérdés

Csoportos, egyéni interjú.

Érezted azt, hogy csak az idődet pocsékolták?

Pozitív, negatív dolgok..

Észrevételek, amiket észrevettél de kimondatlan maradt..

Érvek-ellenérvek, ki hogy akarja :).



2015. okt. 6. 15:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Hmm, érdekes. Senkinek nincs tapasztalata? :) Mindenki csak nagyzol és a száját tátogatja? :)
2015. okt. 9. 18:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ültem már mindkét oldalon, ezért nem szoktam izgulni interjúk előtt.

Egy bezsélgetésre kell készülni a tapasztalatokról első körben. Ha felhívnak interjú miatt, kérdezd meg hogy mire kell majd számítani: angol nyelv lesz-e pl.

Csoportoson még nem voltam, de tartottam. az a lényeg hogy ne legyél elbújva, sem hangadó. Próbálj meg a csapattal együtt működni, ötleteket adni, mérlegelni stb.

Időpocsékolás? Mindkét oldalon éreztem, de volt hogy a jelöltet ki sem tudtuk rakni...


Tapasztalatok? Voltak elég bunkók, ott mondjuk én álltam fel előbb, nem volt értelme időt rabolni. Volt ahol arrogánsak voltak. Volt ahol egy pohár vízzel nem kínáltak meg, volt ahol hatan interjúztattak stb.


Nem tudom mire vagy pontosan kíváncsi. Készülsz valahova állásinterjúra?

2015. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!