Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lepjek ki a mokuskerekböl?

Hogyan lepjek ki a mokuskerekböl?

Figyelt kérdés

2010-ben vegeztem a diplomammal,de sajnos nem tudtam elhelyezkedni a szakmamban. Nemetül tanultam,es tavaly kijöttem külföldre, azota egy aruhazban dolgozom.

Azota folyamatosan küldöm a jelentkezesemet,de semmi siker....3-4 interjun voltam,de ilyenkor mindig ideges vagyok,mert gyakorlatom sincs,es izgulok,hogy felvegyenek, illetve izgulok,hogy mi lesz ha nem vesznek fel.

A munkaidöm rugalmas, nyelvkurzusra, szakkörre nem tudok eljarni,es kezdek befordulni.

Aki hasonlo cipöben jar vagy jo ötlete van azt szivesen meghallgatom

(tudom,hogy van akinek nehezebb az utja,de nekem ez a problemam...nagy segitseg lenne egy jo ötlet)


2015. okt. 11. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt mégis milyen diplomád van?
2015. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!