Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan törhetek ki a mókuskeré...

Evokanal kérdése:

Hogyan törhetek ki a mókuskerékből?

Figyelt kérdés
Nyolc általánossal 23 évesen vezető beosztásban vagyok egy cégnél, a fizetésem 120. 000 Ft, plusz jár hozzá egy lakás (havi bérleti díja rezsivel együtt 175. 000) és céges autó (új). Munkámat kitűnően és hiba nélkül végzem, napi 8-9 órát keményen végigdolgozok. Az ember mindig többre vágyik, egyszerűen már nem bírom, szeretnék egy saját vállalkozást, de nincs megtakarításom, és ha kilépek a nyolc általánossal nem tudnék maximum egy gyárban elhelyezkedni fele ennyiért. Van egy feleségem és egy gyerekem, inkább velük tölteném el az időmet. Itt sohasem fogok havi 1-2 milliónál többet kapni, de ahhoz is kétszer ennyit kellene dolgoznom.
2015. okt. 6. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vagyis 8 általánossal vezető beosztásban vagy, semmire nem kell költsél kaján kívül és nem túlórázol orrba szájba, emellett kilátásod van havi 1-2 millás fizetésre......nem értem a problémád
2015. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez a mókuskerék?

Szerintem 8 általánossal ez az, amiről az emberek többsége csak álmodozik. Van lakás, autó, de egyiknek sem te fizeted a fenntartását. Ezen felül még kapsz fizetést is, ami önmagában nem sok, de figyelembe véve, hogy ebből lényegében csak kaját kell venned, nem olyan rossz.

Szóval nem tudom, mit szeretnél elérni. Először azt javasoltam volna, hogy érettségizz le, és szerezz valami diplomát. De azt nem merem javasolni, hogy most mondjál fel egy jobb élet reményében, mert nagyon kockázatos.

Kérdés, hogy mihez értesz nagyon. Vállalkozni úgy lehet, ha valamiben tényleg nagyon jó vagy, önállóan is. Általában ilyen fiatalon a vállalkozások nem mennek sikerre.

2015. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehéz eldönteni, hogy most panaszkodni vagy dicsekedni szeretnél. Nagyon nem ez a mókuskerék...
2015. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy vállalhatatlan mókuskerék. Holnap reggel az első dolgod az legyen, hogy felmondasz, majd családdal együtt kiköltözöl a híd alá, havi 1-2 millió reményében!
2015. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!