Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a megfelelő állás? (Részlet...

Mi a megfelelő állás? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Hamarosan választanom kell szakmát de még nem tudok dönteni. Megfordult bennem: lakberendező,rendezvényszervező(de ezek nem jók) szakács is és ebben kapok támogatást is de esetleg tudnátok olyat mondani nekem amilyet tényleg jól megfizetnek + nem olyan nagyok az elvárások?

Előre is Köszönöm mindenki :))



2015. okt. 11. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"tudnátok olyat mondani nekem amilyet tényleg jól megfizetnek + nem olyan nagyok az elvárások?"


Ezek általában egymást kizáró körülmények.

2015. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem nagy elvárású munkákat sokan tudnak elvégezni, innentől pedig nem fizetik őket jól meg hiszen mindig akad valaki, aki sokkal kétségbeesettebb, és olcsóbba is elvállalja.


Az, hogy mi érdekel, mihez van tehetséged nem dönthető el a neten mások által, így csak azt tudom tanácsolni, hogy olyat válassz, ami érdekel is.

2015. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!