Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Féltékenyek rám a munkatársaim?

Féltékenyek rám a munkatársaim?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem egy cégnél, ahol eleinte a főnökömmel nagyon jól kijöttem és szívesen fogadtak. Aztán kaptam egy kezdő számára is bonyolult ügyet és a kezdeti kőkemény nehézségek után nagyon jól boldogultam, sőt még elismerést is kaptam mind közvetlenül a főnökömtől, mind pedig az ő főnökétől. Éppen ezért furcsállom, hogy mostanában akárhányszor kérdezek valamit a közvetlen főnökömtől, nagyon ingerülten reagál, még akkor is, ha egy szimpla szakmai kérdést teszek fel, amit még nem tudhatok. Ráadásul több kollégám részéről is érzek hasonlót. A dologhoz hozzátartozik, hogy nagyon másképp gondolkodom a dolgokról, mint a munkatársaim: ők hajlamosak leragadni a problémáknál, míg én inkább a megoldást keresem. Folyamatosan azt érzem, hogy a főnökség figyel rám, a főnököm néha negatív, a főnököm főnöke pedig pozitív értelemben. Egyik kollégám meg is kérdezte tőlem, hogy ennyire jóban vagyok a nagyfőnökkel? Én meg nem értettem a kérdést.... Szóval tényleg ennyire támadóak az emberek?

2015. okt. 18. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Féltik az állásukat, főleg a közvetlen főnököd fél, h kitúrod majd az állásából.
2015. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
57%
Igen, sajnos egyértelmű..., én is hasonlócipőben járok, de nálam már ott tart a helyzet, hogy hamarosan fogom magam és felállok, keresek egy másik helyet másfél év után szinte semmi nem változott pozitív irányba. Nem tudom, hogyan kellene erre reagálni, én eddig próbáltam nem foglalkozni vele, de igazából napról napra felőröl ez a helyzet, nem érzem jól magam ott, nem tudok tovább fejlődni, ugyanis nincs kitől tanulni sem. Annyit hozzá tennék még h nem a közvetlen főnököm ugyan-de hozzám vágta h "miattam van minden" és felmondott 15 év után. -.-'
2015. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Ahogyan az első írja. De ezze te ne foglalkozz. Végezd el a munkádat, tedd oda magad, legyél proaktív, keresd a fejlődés lehetőségét.
2015. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!