Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pofátlanság ennyi idő után...

Pofátlanság ennyi idő után fizetésemelést kérni?

Figyelt kérdés

Egyetemi hallgató vagyok, most télen fogok végezni. Viszont már csak a diploma van hátra, szóval rendesen heti 5 napot dolgozom.


Amikor odakerültem ők mondtak egy összeget, hogy mennyit adnának. Mivel ez az első munkahelyem természetesen elfogadtam. Viszont már egyre többet dolgozom, több mindent is bíznak rám.


Szerintetek nem illetlenség megkérdezni a főnököt, hogy beszéljük át a fizetésemet? És mennyivel lehetne többet kérni?


Egyébként ez egy kis cég (10 fő), és a fizetésem egyáltalán nem sok.



2015. okt. 18. 20:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

CAD-es tervező irodában dolgozom. Most is egy elég nagy projektben vagyok benne (kb 80ezer m^2 es épület, de nem is ez a lényeg :D ) és én szerintem elég sokat hozzá is tettem. Maga amit csinálunk a cégnél nagyon nagy bevételt hoz.

De akkor rá fogok kérdezni, köszi mindenkinek.

De akkor ez az 5 hónap nem korai egyáltalán igaz?

2015. okt. 18. 22:00
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha meg tudod indokolni, hogy miért érdemled meg és reális bérigénnyel állsz oda, valamit a diploma után is mradni akarsz, én csak rábólintani tudok neked, hogy egy próbát megér.
2015. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Megindokolni meg fogom tudni, kérdés jó indok lesz e:)

Jelen pillanatban diploma után is itt tervezek, szóval az se gond.

Már csak egy reális összeget kéne kitalálnom. A gond, hogy azért még nem tudom mennyit is ér a munkám.

Esetleg akad itt valaki aki CAD-es tervezéssel foglalkozik? :))

2015. okt. 18. 22:10
 14/16 A kérdező kommentje:
De köszi mindenkinek a segítséget
2015. okt. 18. 22:11
 15/16 anonim ***** válasza:
13%

Igen, 5 hónap után pofátlanság, mivel gyakorlatilag épphogy kiestél a próbaidőről, és máris emelést akarsz (jó ha tudod, hogy a legtöbb kis cégnél szökőévente van emelés, ha magasabb fizetést akarsz, akkor váltani kell).


Várd meg, amíg a kezedben lesz a diploma, akkor úgyis le fogtok ülni beszélni a folytatásról, az kiváló alkalom lesz a fizetés rendezésére.

2015. okt. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
80%

"De akkor rá fogok kérdezni"


Nem, nem rakerdezned kell, kerned kell. Diplomatikusan, bemutatva az erveidet.

2015. okt. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!