Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány helyre jelentkeztél/menny...

Hány helyre jelentkeztél/mennyi interjún voltál, mire valahova felvettek? És milyen szakmában?

Figyelt kérdés
Elvégezted a tanulmányaid, elkezdtél keresni munkát. Beadtad az önéletrajzod, voltál állásinterjún. Hanyadik ilyen alkalommal vettek fel egy munkahelyre?

2015. okt. 23. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
10 helyre jelentkezès ebből 7 interjú, ebből 2 helyen tettek ajànlatot mely közül vàlasztottam.
2015. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem voltam interjún, a jelenlegi főnökömmel korábban együtt dolgoztunk egy hobbiprojekten és amikor kiderült, hogy munkát keresek, kaptam tőlük egy ajánlatot.


Ha inkább arra vagy kíváncsi, hogy egy pályakezdőnek általában mennyi időbe/hány jelentkezésbe kerül, hogy felvegyék az embert, erre a szakterület ismeretének hiányában nehéz lenne válaszolni.

Pályakezdőként szerintem a legkeresettebb szakmákkal is 10+ jelentkezés, mire 1-2 interjút kap az ember.

2015. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltam 4 interjun aztan egy 5. helyre vettek fel ahova õk kerestek meg professionon. (Egyebkent csak egy db olyan altalam kezdemenyezett állás volt ahol minimum ugyanennyi vagy jobb fizetesre lett volna eselyem.) Szerintem szerencsem volt ezzel.
2015. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!