Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » GYED-en lévő kismama vagyok....

GYED-en lévő kismama vagyok. Nagyon szeretnék a gyerekem mellet dolgozni. Tudtok esetleg valamilyen konkrét ötlettel (bedolgozás, otthonvégezhető munka) szolgálni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
GYED mellett nem lehet legálisan semmilyen formában dolgozni, csak GYES mellett. Otthon végezhető munkát, ami nem átverés és kamu, valamint nem kell előre azért fizetni, hogy dolgozhassam (regisztráció, munkacsomag, és ilyen-olyan címen szoktak lóvét legombolni) még nem találtam, pedig már régóta keresek.
2008. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van GYED-t azért kapod,hogy maradj a fenekeden és babázz. Megértem az igényedet én is így vagyok vele. Már a második gyerekkel vagyok itthon. Én olyat tudok csinálni, hogy társadalmi munkában segítek civil szervezeteknek. De ez nem pénz kereset.

Ha azért szeretnél dolgozni, mert kevésnek találod a GYED összegét sajnálom de ez van. Ugyanis ha netán valahol lebuknál nem elég, hogy megbüntetnek de még a GYEd-ed is elveszik.

2008. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem gyed alatt,hanem gyes alatt szeretnék valamit ithon dolgozni,mert nemsokára letelik a gyedem,és nem szeretném bölcsibe adni a lányomat,ott is telített a létszám.
2008. szept. 11. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Értem. GYES alatt már akár teljes munkaidőben is dolgozhatsz. Csak azt nem tudom addig hová teszed a kislányod. Vagyis ki vigyáz rá ha nem megy bölcsibe? Viszont ha adhatok egy jó tanácsot amint lesz óvodai beirtás írasd be. Mert azok is túlterheltek.

Mi lehetne? Ez függ attól is,hogy milyen képesítésed van. De mondjuk elmehetsz félállásba lépcsőházat takarítani vagy valahol máshol. Esetleg vállalhatsz gyerekere vigyázást a sajátod mellett. Most más nem jut esz4embe. Ha esetleg tanár vagy taníthatnál korrepetálás vizsgára felkészítés stb. Remélem adtam jó ötleteket.

2008. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fordíthatsz, ha ertesz nyelveken, akkor a babód mellett vagy.


Én nyitottam egy webboltot, itthonról azzal jól elvagyok, nem fizet sokat, de annyit igen, hogy megerje vele foglalkozni.

2008. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nézzétek ezt meg én is most vágok bele...

[link]

2009. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsó válaszoló: belevágtál? Milyen a munka? Ha tényleg valódi és megéri csinálni engem is érdekelne!
2010. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!