Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan max.1-2 éves képzés...

Olyan max.1-2 éves képzés kellene, amit ha elvégzek, jó eséllyel gyorsan el tudok vele helyezkedni? (érettségi van, meg diploma is)

Figyelt kérdés
Szóval van érettségim és egy diplomám is (nem túl piacképes), eddig minden tanulmányomat elég jó eredménnyel végeztem. Tehát a tanulás nem gond. De azért nem villamosmérnökire és orvosira gondoltam. Gépekkel, műszaki dolgokkal szívesen foglalkoznék, de csak normál körülmények között (pl. nem autószerelés a hidegben). Gondoltam C-D-s jogsira (szeretek utazni / vezetni), programozóira, mérlegképes könyvelőire, fogtechnikusira (utóbbi nem annyira érdekel, csak állítólag piacképesebb). Mit javasoltok? (Más is lehet, elég sokoldalú vagyok...)
2010. márc. 17. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd, olyan nincs, hogy valami abszolút siker, és mindenképp el tudsz helyezkedni. El kell fogadnod, hogy a mai világban kapcsolatok, protekciók segítik a legtöbb embert a posztjukba. Akiknek ez nincs meg - gondolom neked se -, azok maradnak a régi úton. Legyél megnyerő, rámenős, de ne erőszakos, ne lustálkodj melóban (ha már bekerültél), próbálj beilleszkedni, ajánlásokat szerezni, legyél ambiciózus és nézz szét nagyon.
2010. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szakács állítólag jól megy. Meg a mérlegképes könyvelő is.
2010. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!