Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Éjszakai árufeltöltö diákmunka...

Éjszakai árufeltöltö diákmunka Tescoban milyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni, de vannak kétségeim:/ Bírom a munkát, mindig is dolgoztam diákkébt, de félek hogy valami nehezet kell emelnem, meg nekem kell kitolni a raklapot az 50 kilómmal. Leírnátok a tapasztalataitokat? Illetve igaz hogy lekezelően bánnak a diákkal?(bécsi úti tescoba szeretnék jelentkezni).

2015. okt. 28. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Fárasztó csicskáskodás.


1 hónapig csináltam,elég is volt.

2015. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért a pénzért, amit most éjszakai műszakért lehet kapni a Tescoban, igazán nem rossz. (Egyik iskolaszövetkezetnél, amiről én tudok, bruttó 918 Ft/óra.)
2015. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam éjszakásban régebben, nem volt vészes, a legnehezebb, amit kézi erővel pakolni kellett, az a hatos csomag ásványvíz volt (kb. 9 kiló). A raklapokat egy "béka" nevű eszközzel lehet mozgatni, ami kerekeken gurul, ezért nem nehéz húzni. De ha lány vagy, valószínűleg nem téged raknak be a legnehezebb dolgokat pakolni.


Velem sosem voltak lekezelőek és mivel látták, hogy nem lazsálom el a munkát, ezért később is sokszor név szerint engem hívtak dolgozni.

2015. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Igen, nagyon jól fizet, diákmunkához képest.
2015. okt. 28. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
én is szívesen csinálnám, csak már nem vagyok diák...szóval szerintem is viszonylag kiemelkedő a munkakörhöz képest.
2015. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Diák csak rolli kocsit húzhat, nem is békázhat.
2015. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én simán békáztam diákként.
2015. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!