Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is tapasztalja ezt?

Más is tapasztalja ezt?

Figyelt kérdés

Ott ahol dolgozom, az irodában rengeteg nő van. A közvetlen közelemben, tőlem pár méterre kb 8. Iszonyatosan utálok már velük dolgozni. Folyton csak parancsolgatnak, és egész álló nap be nem áll a szájuk.

Így egyszerűen nem tudok dolgozni, iszonyatosan elviselhetetlen. Olyan mintha egy méhkas közepén ülnék.

Nevetgélnek, viháncolnak, és ez komoly multinál van, nem egy seholsenki modellügynökség recepcióján.


Más is tapasztalja ezt?


24f


2015. nov. 9. 20:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ja meg rendes bucifejhallgatót nem lehet használni, mert a nagyfőnök szól érte. Persze neki könnyű, elbarikádozta magát paravánokkal az iroda legtávolabb eső sarkába, ő elvan ott magának...

Az agybadugós füles meg nem a legjobb megoldás szerintem.

2015. nov. 9. 21:47
 12/17 anonim ***** válasza:

A főnöködet miért zavarja, ha fejhallgató van rajtad?

Nálunk ez az univerzális "ne szólj hozzám, hacsak nem életbevágó" jelzés és kiválóan működik.

2015. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hehe, ismerős helyzet, HIHETETLENÜL hangosak tudnak lenni ezek a nőstények. :D Én is dolgoztam multinál, nőkkel körülvéve, és elvileg azok is az értelmesebb, mérnöki képzettségűek voltak, de szinte egész nap kénytelen voltam fejhallgatót viselnem, különben megőrültem volna.


"Folyton csak parancsolgatnak"


Na ezt nem értem, valami csicska beosztásod van, vagy mi? A főnököd meg miért zavarja a fejhallgató?

2015. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A csicska beosztásom mérnök :D Én vagyok az egyetlen mérnök a csapatból, a többiek be lettek tanítva a saját feladataikra. volt aki a DM-ben dolgozott mielőtt idejött. Nem lenézésből mondom, de ez tény. Éppen ezért mindenre tőlem várnak megoldást.


Ebben én vagyok a hibás, mert már az elején túl lelkes voltam, bárki bármire megkért, egyből megcsináltam. Légyszi írnál neki, légyszi lefotóznád, légyszi légyzi légyszi. Most már nincs légyszi, hanem elvárják, hogy én intézzek mindent, aminek a megoldásához 30 IQ-nál többre van szükség, mert hát én vagyok a mérnök.


A bucifülest meg azért nem lehet használni, mert így is megkaptam már vagy 2x, hogy hozzám nem lehet szólni, mindig be van dugva a fülem, és hogy ez mekkora baj, mert elégtelen a kommunikáció.

2015. nov. 10. 06:32
 15/17 anonim ***** válasza:
Becsicskáztattak, állja a talpadra, tanulj meg nem mondani. Vagy mondd hogy nem csinálod meg a csicskáztató feladat vagy ha még nyuszi vagy akkor mondasz valami kifogást, hogy nem érsz rá most.
2015. nov. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nemet*
2015. nov. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szar lehet neked
2015. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!