Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet egy szerződést...

Hogy lehet egy szerződést felbontani, ha a másik fél elzárkózik a kommunikációtól?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 06:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2015. nov. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez leginkább a szerződéstől függ. Általánosságban nem lehet így megmondani.
2015. nov. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen szerződére vonatkozik?(munka)?
2015. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező kommentje:


A munkát otthonról végzem, e-mailben kommunikálunk.

Jeleztem, hogy a feltételek és az elvárások túl magasak, nem tudom teljesíteni. Erre a válaszban elkezdtek győzködni, hogy márpedig de.

Kértem, hogy akkor segítsenek, magyarázzák el hol rontom el, erre nem tanácsoltak semmit, csak hogy másoknak is megy.

Legutóbbi levelemben megírtam, hogy nem tudom folytatni az eddigi feltételekkel. Erre semmit sem válaszoltak már 5 napja.

Most mit kéne tennem?

Amúgy katásként szerződtem velük. Amióta nem válaszoltak én sem végeztem a munkát.

2015. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De milyen szerződést írtál alá, idétlenje?
2015. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Magyarul egyéni vállalkozóként bedolgoztál egy cégnek,eddig stimm.A szerződés ismerete nélkül bármit is butaság lenne mondani.
2015. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
El kellene olvasni, hogy mit írtál alá. Azon belül is felmondási feltételek, esetleges kötbérek nem teljesítés esetén stb.... Ha ilyesmi nincs benne, netán szerződés sincs, akkor legrosszabb esetben nem teljesíted a megbízást, nem kapod meg a megbeszélt díjat, és ennyi.
2015. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

12:05: na most kérdező vagy, vagy hozzászóló?


Utálom az ilyeneket...

2015. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

"na most kérdező vagy, vagy hozzászóló?"


Gondolom, megírta neki priviben.

2015. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!