Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pesten meg tud élni egyedül...

Pesten meg tud élni egyedül egy kezdő gyógyszerész?

Figyelt kérdés
Ha patikában dolgozik.
2015. nov. 14. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
igényektől függ, de meg.
2015. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Illetve még az érdekelne, hogy vidéken, kisvárosokban tényleg jóval magasabb a fizetésük? Gyakorlati helyemen mondták, hogy hülye vagyok, ha nagy városba megyek, mert nem keresnek jól, vidéken jobban megfizetik őket.
2015. nov. 14. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet h csak nem akarnak maguknak konkurenciát :P mert amugy ez eléggé logikátlan... persze elképzelhető ilyen szkenário is.. mennyit keres bruttoban egy kezdő gyógyszerész a fővárosban?
2015. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit keresnek a fővárosban, ezért kérdezem. Csak gondolkodom rajta, hogy majd oda költözöm. Olvastam itt pár kérdést, és ilyeneket írtak, hogy minimum 250ezer nettó amiből egy ember meg tud élni pesten, és az azért elég durva. Itt azt mondják olyan 180ezer körül lehet keresni kezdőként, de kisebb városban ismerek olyat aki 350ezret keres. Bár mondjuk ő 32éves, szóval nem kezdő.
2015. nov. 14. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" Olvastam itt pár kérdést,

és ilyeneket írtak, hogy minimum

250ezer nettó amiből egy ember

meg tud élni pesten"


Annyibol persze nagyon kenyelmesen, de egy kis garzonban 150-200bol is elvagy viszonylag konnyen, szobaberlessel/lakotarsakkal pedig 100-150 kozotti fizetessel is ki lehet jönni.

2015. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm vidèken van kezdőkènt, volt h 300at kapott, de jòval 200 fölött keres átlagban
2015. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meglepődtem ezeken a válaszokon, az én gyógyszerész ismerőseim fővárosi gyógyszertárban közel sem keresnek ennyit.

Ha lakás kell bérelned egyedül, akkor 150 minimummal számolj havonta, társbérletnél ebből vegyél le 30-40 ezret.

2015. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!