Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a jobb műszak?

Melyik a jobb műszak?

Figyelt kérdés
Reggeli, délutáni, vagy az éjszakai?
2015. nov. 15. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen munkakör.

Gyárban pl, az éjszakai vagyis nekem azt volt a legjobb.

Nem kellett korán kelni és nem volt bent a sok zakós majom. :D

2015. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nappali 8 órás, tűlóra nélkül, normális fizetésért.
2015. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én reggel fél 8-tól 4-ig dolgozom, pénteken meg fél 2-ig. Nekem ez a legjobb.:)

Dolgoztam több műszakos munkahelyen is, de ott is a reggel kezdek, délután meg már végeztem műszak volt a legjobb.

2015. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A "zakós majmokat" én ise bírom, de úgy olvastam, hogy zakós csajom :D


köszi a választ, gondolkodom a gyári melón, de félek a több műszaktól.

2015. nov. 15. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap 14-22ig vagyok, és imádom. Pedig mindenki délelőttös akar lenni, amit nem értek. Nem tudnék hajnalban felkelni, és az sem nagy előny, hogy már 2kor szabad vagy, mert 9kor feküdhetsz le. 22.30-23.00 mire hazaérek, tv-zek tesómmal, filmezek, netezek. Az éjszakát tehát magamra szánom, hajnalban lefekszek, délelőtt alszok, akár délig is aludhatok. Felkelek, és 2re bemegyek, nekem olyan mintha az lenne a reggel. Ha más munkahelyem lenne akkor is igyekeznék állandó délutánt vállalni. Tehát a délutános műszak a legjobb, aztán az éjszakás, az se rossz, még azt is bevállalnám. De a délelőttös egy horror, az a halálom lenne, mindennél jobban utálok korán kelni.
2015. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!