Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen jobb munkaköröket...

Milyen jobb munkaköröket tölthetek be nőként érettségivel?

Figyelt kérdés
Gyógyszertári asszisztensi szakképesítésem van, de ezzel sajnos lehetetlen elhelyezkedni protekció nélkül. 25 éves vagyok, és ne is mindjátok, hogy menjek szerezzek egy diplomát, mert ahhoz nekem nincs meg az eszem. Lehetnék bolti eladó, pincér, de ezek nem azok a kimondottan "jobb munkák". Tudtok ajánlani valamit? A nyelvtudásom jó, lehetnék idegenvezető érettségivel? Vagy m3g tetszik a postai dolgozó munkakör is, oda lehet menni éettségivel?
2015. nov. 11. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Van HD kamod?
2015. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek au efféle "munkák"
2015. nov. 11. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
A sarokra kiállhatsz.
2015. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Idegenvezető biztosan lehetsz, bár nem írtad a nyelvet de ha valami egzotikus (nem angol) akkor még több esélyed van. De azt hiszem valami tanfolyamot el kell végezni.

De én 25 évesen jó nyelvtudással elhúznék a fenébe erről a szeméttelepről.

2015. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért egy ügyviteli végzettséget szerezhetnél (OKJ-s képzés keretében 1-2 év alatt meg lehet szerezni, vagy ha van olyan, akkor pár hónap alatt is), akkor irodákban és postán is akár dolgozhatsz.

Én bíróságon dolgozom jegyzőkönyvvezető írnokként, érettségim van és irodavezető (emelt szintű OKJ-s) szakképzettségem.

2015. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

idegenvezetés is egy szakma valóban. ráadásul egyike a kevés OKJ-s szakmák közül, ami nyelvvizsgához is kötött.


posta is olyan, mint a legtöbb állami munkahely, nehéz bekerülni kapcsolat nélkül.

egy rossz szakmával, simán érettségivel én örülnék, ha boltba eladónak felvesznek, oda is sok esetben kérnek végzettséget is. vagy még ott vannak a könnyű fizikai munkák...nem nagyon válogathatsz ilyen végzettséggel.

2015. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami irodai munkat is vegezhetsz. Rengetegen dolgoznak egyszerubb, konnyen betanulhato irodai melot erettsegivel.
2015. nov. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Énis egy olyan szakon végeztem (OKJ), amivel kitörölhetem a seggem, így csak az érettségi maradt... Irodán vagyok pénzügyes, munkaügyes, pénztáros... Helyi kis magáncég, szóval nem volt nehéz bejutnom :) Igaz mindezt protekcióval... Az angol tudásomat nézték inkább, mert angol levelezéseket is le kell bonyolítanom. 23/L
2015. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!