Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy vészeljem át az éjszakai...

Hogy vészeljem át az éjszakai műszakot?

Figyelt kérdés

Részmunkaidőben dolgozom egy szupermarketben. Jövő héten egy nap este 8-tól reggel 8-ig leszek éjszakai műszakban (árufeltöltés). Eléggé megijedtem mikor megláttam a beosztásomban. A főnököm azt mondta, hogy ne aggódjak, mert maximum csak egyszer fordulhat elő, egy hónapban, hogy éjszakáznom kell.

Még csak egy hónapja dolgozom itt. Többnyire vagy délelőtt, délutánig vagy délutántól kora estig kellett eddig árut feltöltenem/ dolgoznom.


Hogy készüljek a 12 órás esti műszakra? Étel, ital esetleg gyümölcs? Tea vagy kávé? (Bár én nem kávézom, egyáltalán)


Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. nov. 17. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Hogyan vészeld át magad ? Hát munkával öreg, ez a baj egyes emberekkel megijednek egy kis munkától !
2015. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Munkával !
2015. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem nagy puki gyorsan elpörög. Egy kis kávé nem árt meg kaja mert pl én éjszaka többet zabálok.
2015. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Kis munka? 12 óra hajolgatás és nehéu áruk pakolgatása éjszaka azért nem kis munka.

Én 10 órában dolgozom nappal monoton munkát, és még zenét is hallgathatok, de az utolsó 2-3 órában általában már nagyon kívánkoznék hazafele.

A szüneteket próbáld minél jobban kihasználni, leülni, kinyújtani a végtagjaidat, enni, inni, pisilni. Ne menj üres hassal, szünetekben is egyél valamit. Remélem hamar eltelik az a 12 óra!

2015. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell megijedni nem halsz bele !
2015. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Az első hozzászóló vagyok. 12-órás műszakban dolgozom egy gyárban a hét 5 napján, tehát tudom ,hogy milyen a munka. Hétvégén meg maszekolok és még sem nyavalygok !
2015. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
#6 és még büszke is rá. Eszem megáll!
2015. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Mitől ijedtél meg attól,hogy hosszú vagy hogy nem bírod ?
2015. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagyok rá büszke csak nincs más választásom ! Érted tesó ?!
2015. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Előtte aludj. Én vacsira meleg kaját szoktam vinni, éjjel nem nagyon eszem, mondjuk nekem 18-6-ig van a műszakom, Neked 8-ig lehet kell reggeli, vagy éjjelre is vihetsz kisebb kajákat, inni mindenképp.
2015. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!