Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti milyen munkát csinálnátok...

Ti milyen munkát csinálnátok szeptemberig, így érettségivel? Addig teljesen ráérek, "gap-year" nekem, de nincsenek referenciáim.

Figyelt kérdés

Leérettségiztem, de csak szeptemberben fogok majd egyetemre járni ha összejön.

Addig szeretnék pénzt, tapasztalatot gyűjteni, hiszen szinte teljesen üres az önéletrajzom.

A héten behívtak állásinterjúra a check-in desk pozícióra a reptérre, aminek rettenetesen örültem, de sajnos utazás nekem 3 óra összesen, a város másik felén lakom, és részmunkaidős lenne 4 órás, 60ezerért... túl messzinek találom ennyiért, így valószínűleg nem megyek el rá:(

Ötletek?


2015. dec. 3. 10:53
 1/3 anonim válasza:

Én elkezdtem most az egyetemet, de 2 hete abba hagytam. Mivel még "diák" vagyok, papíron (ha összejön, akkor januártól suli) ezért én most moziba megyek dolgozni. Vagyis holnap egy állásinterjúra.

Hogy mit csinálj? Szerintem keress olyan munkát, ami hozzád közel van. Mivel csak egy érettségid van, ezért ne számíts annyira jó munkára. Keress pl bolti eladós melót, asszisztenst, recepciós munkát, stb..

2015. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elég nehéz kérdés, mivel nem ismerünk, nem tudhatjuk, miben vagy jó. gondolom, ha check-in desk-re alkalmas lennél, akkor gondolom az idegennyelvvel nincsenek gondjaid. így talán tényleg esélyesebb az átlagnál elviselhetőbb érettségivel végezhető munkát, de a lényeg tényleg az, hogy jobb, ha valami közelebbit keresel, vagy ha nem is közelebbit, de olyan környéken, ahova gyorsan el tudsz jutni.
2015. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én mondjuk a 3 óra utazással is bevállaltam a reptérit, utazás közben meg könyvet vittem magammal és tanultam a metrón :)
2015. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!