Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sokan nem szeretik a munkájukat?

Sokan nem szeretik a munkájukat?

Figyelt kérdés

Vajon mennyi ember van, aki maradéktalanul boldog a munkája kapcsán?

Ugye van az a mondás, hogy csináld azt, amit szeretsz és egész életedben nem kell dolgoznod.


Én most ezt érzem. A kollégáim a kisebb családom, vagy inkább a nagyobb, a munkám jó, bár a fizu még nem a legjobb, de nagyon jó lehetőségeim vannak.



De sok embernél nem ezt látom.


2015. dec. 17. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, nagyon sok ember nem szereti a munkáját. Ez azért van, mert nem mindenkinek van választási lehetősége, sokaknak kell azt csinálni ami van.


Én inkább azt nem értem meg, hogy valaki utálja a munkáját, akkor miért nem képzi magát a szabadidejében hogy valami más területen helyezkedjen el? Napi 2 órája mindenkinek lenne erre, egy év alatt 600-700 óra, elég sok könyvet el lehet olvasni, tudást felszívni ennyi idő alatt. De inkább marad a napi 2 óra TV.

2015. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is a tanulásban látom a kulcsot, de múltkor olvastam egy kérdést, ahol a srácot azért szólták le, mert tanulni akar munka mellett és fejleszteni magát.
2015. dec. 17. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert aki elfogadta a sorsát, az egy másik ember sikerét a saját kudarcaként éli meg: jobban esik nekik visszarántani, mint látni ahogy halad.
2015. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek nagy része nem szereti.

Gondolj bele egy monoton betanított munka folyamatos műszakban, kevés pénzért. Ki szereti azt?

2015. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is ezt látom. De a mai fiatalok (vagy a korom beli huszonévesek) miért nem tanulnak?


Én imádom a munkám, de tanulok is közben, folyamatosan tágítom a látóköröm és fejlődök. Legalábbis igyekszem. Próbálok több lábat építeni. Mind olyan körben, ami érdekel és lelkesít.


Tudom, nem lehet mindenkinek ilyen munkája, de a legtöbben elkezdenek valamit tanulni, amit úgy gondolnak élveznek, aztán belefásulnak.

2015. dec. 17. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!