Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet tenni pályakezdőként...

Mit lehet tenni pályakezdőként/kevés tapasztalattal ha nem vesznek fel sehova?

Figyelt kérdés

Fényévente 1x behívnak intejrúra akkor kiderül, hogy házaló munka. (fixet nem fizet)

Ha képességeim alatti munkára adom be van, hogy behívnak (ez is kb. u.annyiszor) De akkoris az van, hogy bocsi nem.

Máskor választ se kapok.


2015. dec. 26. 12:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
73%
Mégis hogy segítsünk, amikor azt sem írod le, milyen pályát kezdenél, milyen végzettséged van? Beszélsz nyelveket? stb.
2015. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Éreztem, hogy ez lesz az első.

Egyébként hiába írnám le az lenne, hogy húzzak ki külföldre...

2015. dec. 26. 12:33
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

1. Tanulsz valami olyat amire igény van.

2. Kiterjeszted az álláskeresést az egész országra és oda költözöl ahová felvesznek, persze csak ha a fizetésed elég magas hozzá, hogy ki tudj bérelni egy szobát.

2015. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Egyetemre nem akarok menni. (gyakorlatilag semmi olyan nincs ami érdekel/nem unom és huzalmam is van hozzá)

A maradék meg olyan, hogy egy szobát se bírnék bérelni vele.


És hiába van olyan szakmám amivel ellehetne helyezkedni stb. Csak mindenhova legalább 2-3 éves tapasztalatot kérnek.

2015. dec. 26. 12:42
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező (első vagyok), azért írtam azt, hogy hogy segítsünk, ha nem írod le, milyen végzettséged van, mert pl. nagyon sokan nem tudják, hogy a szakmai gyakorlatot is érdemes beleírni az önéletrajzba. Vagy ha gimnáziumi végzettséged van, akkor nyári diákmunkát... csak nem akartam feleslegesen "tépni a szám", mert a múltkor egy vállalkozós kérdésre leírtam egy litániát, azt kiderült, hogy a kérdező nem is klasszikus vállalkozó, hanem őstermelő :-) Pedig úgy tette fel a kérdést, hogy a vállalkozásom? Aztán még én lettem lehúzva, pedig semmi rosszat nem írtam, csak nem derült ki a kérdésből pontosan, mit akar?
2015. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag végig gyakorlatoztam a technikust (2 évet) hiába van bele írva lese sz*rják)
2015. dec. 26. 12:47
 7/41 anonim ***** válasza:
74%
jelentkezni még több állásra, 1x csak felvesznek.
2015. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

+1600 ból voltam 15 interjún (abból nem egy olyan volt hogy jóval képességeim alatt)

hogy a pi*sába bírnám felhívni a figyelmüket?

(van pár hr-es ismerősöm aki életrajzom átnézte mondván, hogy ha rossz kijavítjuk)

2015. dec. 26. 12:51
 9/41 anonim ***** válasza:
38%
Tök felesleges 1600 helyre pályázni, ráadásul elég szar lehet az önéletrajzod, ha csak ilyen kevés helyre hívtak be.
2015. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
78%
Akkor értéktelen vagy a munkaerőpiacon. Ha semmit nem teszel ellene, mit csodálkozol?
2015. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!