Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Úgymond pályakezdőként egy...

Úgymond pályakezdőként egy éves szakmai tapasztalattal gazdasági területen, nyelvtudással mennyi fizetést várhat el az ember?

Figyelt kérdés
Igazából állásom van, csak hát nem igazán fizetik meg... most váltáson gondolkozok, ami amúgy is megérett már. Könyvelőirodában dolgozok, azaz most a könyvelőiroda kiküldött egy nagyobb SSC-hez dolgozni, úgyhogy most ott vagyok. Folyamatos angol nyelvhasználat, multinacionális környezet stb... Ilyen adatokkal mekkora fizetést várhat el az ember?Én úgy számoltam, hogy 200-210, illetve egy olyan munka esetén, ami már nem feltétlen "sorkatonai" akkor 230 a plafon, amit lenne pofám egyáltalán elkérni. De a 200-210 viszont a minimum, mert olyan állást keresek ahol legalább 2-3 évet, előrejutás esetén többet is el lehet tölteni.
2013. szept. 17. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

1 év könyvelői tapasztalattal a 200K (netto) egy igen jó fizetésnek számít.


Legtöbb helyen inkább 200-220 bruttót adnak...


Az előrelépés az megint más tészta, azt meg sem lehet tippelni, hogy hol, milyen pozícióra vagy esélyes és ott milyen bérezés lehetséges.

2013. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
220 bruttót már most megkapom. Ha annyit akarnék, nem mennék el. FYI SSC-nél dolgozok, azaz könyvelőirodában de kölcsönmunkaerő SSC-nek... lényeg hogy ugyanazt csinálom mint a mellettem ülők, csak töredékéért.
2013. szept. 17. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Pályakezdőként, ha azért az 1 évnyi tapasztalatod hasznosítható, és nem s.o.s. a munka, úgy értem hoyg meglévő mellett keresed és csak akkor váltasz ha van hova, én tuti nettó 300 alatt el sem kezdeném keresni. A nyelv miatt elsősorban, hiszen az amire lehet építeni a gyakorlati rész úgyis tanulható ha az alapok megvannak.
2013. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nettó 300 azt majd , ennyire nem sietek :D most nettó 150 , ebből akarok nettó minimum 210et, amit egyébként minden további nélkül megadnának, legalábbis eddig 5 helyre hívtak állásinterjúra, én még sehova se jelentkeztem. Csak feltöltöttem az önéletrajzom.
2013. szept. 18. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:

QC


Te szerintem nem kicsit vagy eltévedve a magyar, kevés munkatapasztalattal rendelkezők bérigényét tekintve...


Kérdező:

A netto 210 jó cél, de őszintén csodálkoznék, ha még 1-1,5 évnél hamarabb el tudnád érni. Nem rosszindulatból, csak ez a realitás.

2013. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Könyvelőként vagy pénzügyesként általában bruttó 160-230eFt közötti sávban szoktak fizetni. Az, hogy kapj nettóban 200-210eFt-ot szerintem eléggé tapasztalat és életkor függvénye, továbbá kérdéses, hogy hol robotolsz- Tényleg nem bántásnak szánom, de szerintem várj a váltással, ne siesd el. Hidd el, ha van legalább 6-7 év releváns tapasztalatod sokkal jobban kérheted (de nem biztos, hogy még akkor meg is kapod) a több pénzt.
2013. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!