Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik női szakma az, amivel...

Melyik női szakma az, amivel jól lehet keresni, de a matematika a háttérbe szorul, és fizika, kémia, esetleg a magyar tantárgyak vannak előnyben? Milyen iskola kell hozzá?

Figyelt kérdés

2015. dec. 26. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Fizika és kémia nem létezik matematika nélkül.
2015. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es, nyomtam Rád egy zöld kezet, mert én is pont ezt akartam írni :-)

Magántanuló voltam, a matek, fizika tanárom ugyanaz volt, 11 tárgyból 9-re már levizsgáztam, jött a fizika, s a tanár kérdezgetett, de amikor megtudta, hogy a matekot egyedül nem tudtam megtanulni, akkor meghúzott fizikából is (pedig akkor a feleleteim alapján kb. 2-3-as között állt a fizikám), mondván, hogy matek nélkül nincs fizika... - így mindkettő karó lett :-(

2015. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt az első gondolatom, a fizika és kémia lényegében matematika egy kevésbé absztrakt (elvont) köntösben.


Nincs garancia egyik szakmára sem hogy jól lehet vele keresni, egy fodrász kereshet többet mint egy mérnök, ha sok tehetős ügyfele van.

2015. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Kulturális antropológia
2015. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
orvos... ott nincs sok matek
2015. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

"Nekem is ez volt az első gondolatom"


Fura, amikor a "női szakma"-t olvastam, nekem egyeb gondolatom tamadt, de mivel ugy tunik, hogy csak en gondoltam arra, felek leirni. :\

2015. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
100%
Mitől lesz egy szakma női?
2015. dec. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!