Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 éves fiú vagyok. Egy ideje...

16 éves fiú vagyok. Egy ideje már foglalkoztat a munkavállalás, pénkeresés. Lehet hogy fiatal vagyok még hozzá, de szeretnék valamilyen irányba elindulni. De igazából fogalmam sincs milyen irányba, hogyan kezdjem el. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tudnátok tanácsokat adni hogy hogyan kezdjem el,milyen szakmákkal tudnék jól keresni. Az üzleti világ az ami érdekel, és ha ez segít akkor a késöbbiek során egy céget szeretnék alapítani, és abből "meggazdagodni". Még plusznak hozzá tenném hogy angolul nagyon jól beszélek így nem magyarországon szeretnék dolgozni, se egyetemet végezni

2015. dec. 26. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól keresni külföldön tudsz !
2015. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erettsegizz le es vegezz el egy jo egyetemet. Ez a leghasznosabb amit tehetsz.


Ne felejtsd el a nyelvtudast sem, angol felsofok alapnak kell legyen, plusz egy nyelv, nemet, francia, spanyol, orosz.

2015. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel az iskolámban éretségizèskor az egyiket angolul kell végezni, igy a felsőfoku angol adott lesz, nemetet tanulok. De van valami amit ilyen korban mar tudok tenni, hogy kezdjek neki... ? Milyen irányba induljak? Ahogy eddig láttam sokan a tv zéssel foglalkoznak, szponzorálnak meg hasonlok és ők eleg jol keresnek. Jó ötlet hogy majd felnőttként ilyesmivel foglalkozzak?
2015. dec. 27. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!