Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ki fognak rúgni?

Szerintetek ki fognak rúgni?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve. 4 hónapja dolgozok könyvvizsgáló asszisztensként. Korábban szintén négy hónapot dolgoztam egy állami kórházban könyvelőként. 1 éve végeztem el a pénzügy-számvitel alapszakot. Összesen 8 hónap munkatapasztalatom van. A suliban jó tanuló voltam, 4.7-el végeztem el. Nem voltam zseni, de szorgalmasan megtanultam a dolgokat. Most viszont az életben csak bukdácsolok. Nagyon sokat kell nekem segíteni, sok mindenre egyszerűen nem tudok rájönni. A főnököm vagy a kolléga csinálja meg. Most konkrétan a marketing költségek egyeztetése nem megy. Csak most jöttem rá, hogy el kellett volna kérnem az adott cég és partnereinek egyeztető lapjait, amiben a forgalmat egyeztetik egymással ,mert ez alapján számolják ki a 2%-os marketing hozzájárulási díjakat. Ezek a szerződések keresztül-kasul össze-vissza vannak hivatkozva, keretszerződés kondíciós lapok, modosító kondíciós lapok alkotnak egy szerződést. És az a baj, hogy nem először történik velem ilyen, hogy teljesen megroppanok egy feladat alatt. Most is szabadság alatt csinálom, mert csinálnám én, ha tudnám, de nem megy, valamiért nem megy. Sohase voltam nagyon barátkozós, mindig magamnak való ember voltam, még a kollégáim sem szeretnek. Elegem van. Legjobb lenne megdögleni biztosan és fájdalommentesen. Egy kicsit kiírtam magamból az elkeseredettséget és frusztrációt.

2015. dec. 28. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű, válts munkát
2015. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

még próbálkozz és sűrűbben hívd meg a kollégákat kávézni.

Akkor szívesebben segítenek.


ha 1 év múlva sem megy keress valami más szakmát

2015. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

BIG4? :) próbálj meg kicsit nyitottabb lenni és ne félj kérdezni.


Jobban hátráltatod a team munkáját azzal ha nem kérsz segítséget. Nem kell mindenkivel pusziba lenni, de muszáj kommunikálni velük. Ha nem akarod, és utálod az egészet akkor meg kezdj el állást keresni ahelyett hogy depizel.

2015. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben járunk. Én 7 hónapja dolgozom, főiskolát végeztem, én is nagyon jó tanuló voltam. A diploma után érzelmileg kicsit megzuhantam: a barátaim messze, munkát kell keresni, sok helyről a visszautasítás, egyre csökkent az önbizalmam. Közben még egy párkapcsolatot is lezártam. A szüleim sem igazán értettek meg. Nehezen találtam munkát, ott aki betanított, az a háta közepére se kívánt, eleinte el is akartam menni a cégtől. Úgy éreztem, hogy nekem semmi sem megy. A suliban minden flottul ment, itt meg mint malac a jégen... Az én szememben mások olyan könnyen vették az akadályokat, én meg... Szóval életem legrosszabb éve volt, DE!!! Már többet tudok, mint az elején, nagyjából betanultam, már csak kevés segítségre van szükségem, aki betanított, már nincs a munkahelyen, és sokszor hibázok, de eddig ki lehetett javítani. Hogy érzelmileg ne legyek a padlón, programokat találtam ki magamnak, amik nagyon olcsók, de szórakoztatóak, hogy kimozduljak otthonról akkor is, ha egyedül kell mennem: ingyenes koncert fesztiválon, véradáskor kapott ingyen jegy egy fürdőbe, étterem, vásárlás. Mindkettőnket biztogatva azt mondom, hogy szerintem nem fognak kirúgni, tisztában vannak vele, hogy kezdő vagy. Nem tudom, ki lehet-e javítani, amit elrontottál, ennek hamar kérdezz utána. És én is utálok segítséget kérni, mert sokszor búskomor arcok járnak hozzá, de azt találtam ki, hogy mindig mástól kérdezek, mert többen is tudnak a kérdésemre válaszolni, és így eloszlik a "teher", amit okozok. Tudom, milyen rettenetesen nehéz... Kitartás!! Eljön a mi időnk!! :)
2016. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!