Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valakinek börtönbe kell...

Ha valakinek börtönbe kell mennie, akkor kirúgják a munkahelyéről?

Figyelt kérdés

Nincs még jogerős ítélet, és szabadlábon védekezem. De ha netalántán baj történne, akkor szükségszerűen kirúgnak? Végül is a szülni vonuló nőket sem rúgják ki mindenhonnan.

És ha csak felfüggesztettet kapok?

Az gondolom segít valamennyit, hogy mérnök vagyok, és a főnökeim is azok, és eléggé lenézzük ezeket az ingyenélő, léhűtő jogászokat. Hogy úgy mondjam az ő szavuk nekünk nem szent, de azért kicsit szorongok emiatt.



2016. jan. 2. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ismertem olyat aki csak sértett volt, egy elég kétes ügyben, már ezért elbocsátották a munkahelyéről.
2016. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekem volt egy munka társam. Egy munka helye volt 8 éven keresztül 8év alatt 2 szer volt börtönben. Nem piti ügyek miatt még sem kuldtek el. Azaz papíron. Fel kellet nondania mert mentva kitér a de mindig visza vették miután szabadult .

Ugyhogy munkahely válogatja . Meg hogy szeretnek e m.

2016. jan. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
*fel kellett. Mondania mert ment a Kóterba
2016. jan. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Azért ahhoz pofa kell, hogy ingyenélőnek meg léhűtőnek nevezd az ügyvédedet, de azért elvárod, hogy kumosson a szarból. Amúgy igen, ki fognak rúgni, ha akarnak, nem kötelező fenntartaniuk az állásodat.
2016. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

A közalkalmazottakat biztos, magáncégeknél pedig főnöke válogatja.


Például a Béla & Pista Számlagyártó Kft. biztos alkalmaz sitteseket is. Amúgy az se mindegy, hogy mi miatt, mert azért az adócsalás és darabolós gyilkosság nem egy kategória...

2016. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

#1

"Ismertem olyat aki csak sértett volt, egy elég kétes ügyben, már ezért elbocsátották a munkahelyéről."


gondolom, meg is nyerte a munkaügyi pert

2016. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mérnök vagyok, és a főnökeim is azok, és eléggé lenézzük ezeket az ingyenélő, léhűtő jogászokat."

Kicsit vegyetek vissza az arcotokból. Nem vagytok istenek ti sem, és a spanyolviaszt sem ti sz**tátok. Erről ennyit. A kérdésre válaszolva: igen, nyilván kirúgnak valakit, ha olyan súlyú bűncselekményt követ el, amit szabadságvesztéssel sújtanak. Mégis mit gondoltál?

2016. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!