Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 5 hónapja dolgozom jelenlegi...

5 hónapja dolgozom jelenlegi munkahelyemen. Így év elejére kaptam egy elég csúnya felsőlégúti fertőzést. Ki fognak rúgni?

Figyelt kérdés

Elmentem ma az orvoshoz,egész hétre kiírt.A munkámmal meg vannak elégedve,mégis félek,hogy a táppénz miatt kirúgnak.

Hogy működnek ezek a dolgok?


2016. jan. 5. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden cégnél máshogy.

Van, ahol nem nézik jó szemmel.

Van, ahol nem csinálnak belőle ügyet, előfordul az ilyen, nyilván nem direkt lettél beteg.

Ha eddig normálisak voltak, miért merül fel benned egyáltalán ilyen?

2016. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normalis helyen nem rugnak ki, hanem jobbulast kivannak - azt pedig te tudod, hogy a fonok rabszolgakent tart vagy emberszamba vesz.


Torvenyileg nem rughat ki mert lebetegszel (ember vagy elvegre...) - de igazabl fonokfuggo. Ha normalis, akkor nem kell ilyenert aggodni.

2016. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Talán mert nagyon szeretem a munkám,aztán rágörcsöltem.Eleve kész átjáróház a munkahely,mert 2 hét alatt leszámolnak az emberek,az alacsony fizetés miatt.Tehát mindig emberhiánnyal küzd.
2016. jan. 5. 11:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást :) Amúgy természetesen jobbulást kívántak.Egyedül a 39 fokos láz miatt nem mertem bemenni.
2016. jan. 5. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lenne botrány, ha még megfertőznél 3 másik embert.
2016. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!