Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy képzeli egy munkáltató...

Hogy képzeli egy munkáltató hogy fizetés nincs már két hónapja de azért pofázás ugráltatás túlmunka elrendelése fenyegetőzés meg van?

Figyelt kérdés

Nincs fizu már kettő hónapja!! Utoljára októberben kaptunk pénzt! De azért a szokásos hangvétel az megvan (gyere ide, hozzad vigyed anyád mozdulj már stb-mint a kutyával: ül fekszik lábhoz) túlmunka dögivel napi 2-3 óra is, és fenyegetőzés, hogy kirúg ha nem csináljuk rendesen stb. Pénz meg sehol?????


Megmondták: lesz pénz. Majd. Most még nincs. De ne ugass dolgozz!!


Hogy van ez?????


2016. jan. 9. 10:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja kihagytam: vendéglátás. Mi más lenne.
2016. jan. 9. 10:42
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Idehaza? Ez természetes.


Nálunk kitalálta, hogy reggel6tól este 21ig bent kell lenni.


Amikor mondtam neki, hogy a szerződésben max 12 óra van kikötve napi munkavégzésre, akkor közölte, hogy azt ők szabják meg, és nem kell minden szabályt betartani.

2016. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha utoljára októberben kaptál, akkor az már három hó elmaradás...
2016. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Olyan helyen ahol 2, 3 hònapja nincs bèr, onnan lelèpek. Ez a sok sza*sag azért egyre több, mert hagyjàtok magatokat. Nrkem eddig mindig kivàlò helyem volt mert nem hagytam magam, ahol valami nem klappolt, léptem.
2016. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

így van. miért nem léptek le? most nem mind1, hogy munkanélküliként nem kapsz pénzt, vagy úgy, hogy még közben dolgozol is?


lehet azt mondani, hogy neki mind1, mert állnak sorba utánatok, és kap embert.

ha így lenne, akkor nem sírnának a médiának a vendéglátósok, hogy "jajj, nincs szakképzett munkaerő, mert elmennek külföldre".

igenis szarban lenne, ha mindenki felmond neki.

2016. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Munkanélküliként is több pénzt kapsz a semminél és legalább nem ilyen "munkaadók" csicskáztatnak egész nap.
2016. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Azonnali felmondás, beadod a fizetési meghagyást.

Ha meg nem vagy bejelentve, akkor bukta

2016. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"most nem mind1, hogy munkanélküliként nem kapsz pénzt, "


Ha maradok van remény hogy megjön a pénz. Ha elmegyek nem kapok egy fillért se max ha bíróságra megyek kiharcolni akár évekig tartó perrel.

2016. jan. 9. 13:12
 9/12 A kérdező kommentje:

"egyre több, mert hagyjàtok magatokat. "


Nem. Illetve is. Meg azért IS mert a főnök tudja ha kirúg holnapra 10 másik áll a helyemre.

Láttam épp a múlt héten itt egy távozást még aznap a délutános műszakra ott volt az új ember!

2016. jan. 9. 13:14
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Privátban jöhet a munkáltató neve. 1 héten belül intézek nektek fizetést.
2016. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!