Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék pénzt keresni?

Hogyan tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis pénzhez jutni, hogy ha befejezem a gimnáziumot, a fősulira legyen pénzem. 16 éves vagyok, hogyan tudnék munkahely nélkül pénzt szerezni? Ha feketén, az se baj (bár nem dílerkedésre gondoltam), csak valamilyen értelmes ötletekre gondoknék. Biciklik, autószelepek stb. De természetesen inkább legálisra gondolok.
2016. jan. 9. 16:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt mellékesen megjegyzem, hogy a velem egykorúakkal ellentétben én nem iszok, és nem cigizek, kerülöm az ilyen társaságot, szóvak ne nézzetek annyira gyereknek. Értelmes, segítő válaszokat kérnék.
2016. jan. 9. 16:11
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Veszel valamit ebay-ről, aztán itthon egy kicsit drágábban tovább adod.
2016. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Aztán meg kifizeti a NAV büntit, mert nem adózott utána.

Ha ilyent tanácsolsz, akkor legalább azt is írd le, hogy adózni kell utána.

2016. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2016. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

@16:30

Az már nem az én nyűgöm.

2016. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Üsd be a google-be hogy diákszövetkezet és válogass.
2016. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mivel jelenleg a szüleimmel élek, nem hinnèm hogy problémám adódna abból, hogyha nem adózok és nem a facebookon árulom.
2016. jan. 9. 17:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, úgy látom, a lényeget nem értetted meg: nem az a lényeg, hogy hol élsz és hol árulod, hanem az, hogy adózni kell utána. A NAV bármikor megjelenhet próbavásárló képében és nem fogod tudni, hogy NAV-osok.

De mindegy...Te tudod...

Én a helyedben inkább a legális dolgokon törném a fejem és pl. elmennék dolgozni. Akár csak hétvégéken is... (jó, tudom, láttam, munkahely nélkül akarsz pénzt)

2016. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Annak hogy a szüleiddel élsz mi a rosseb köze van az adózáshoz???
2016. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bicikli és autó szelep az mi akart lenni????
2016. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!