Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék a legkönyebben...

Hogyan tudnék a legkönyebben Ausztriába munkát találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves vagyok, jelenleg még iskolázok. A célom szeretnék a nyáron Ausztriába dolgozni, orvosira szeretnék pénzt félre tenni. Mosogatóként vagy akár konyhai kisegitőként. A németet, angolt és románt társalgási szinten beszélem, szóval a nyelvtudásommal nem hinném, hOgy gondjaim lennének. Romániában élek, magyar és román állampolgár vagyok.

Tudom, amit akarok sok veszélye van. Úgy hallotam, hogy munkakakövetitő iroda segitségével sokkal biztosabb neki iramodni egy ilyen útnak, mint egyedül. Sok átverésről hallottam,hogy sok iroda csak kamuzik és pénzt előre nem szabad fizetni.Kérem akinek már van személyes tapasztalata, sikerült Ausztriába munkát kapjon inkább az irjon.

A Tiroli álláskerőről hallotam néhány jót.Valakinek személyes tapasztalata van ezzel kapcsolatban ? Esetleg más, megbizható, korrekt irodát tudnátok ajánlani?

Az osztrák Arbeitkammer ről valaki néhány infót tudna adni?

Aki eltudott étterembe, szállodába helyezkedni, mi a vélyeménye az ottani munkáról? Komoly, őszinte tanácsokat, ötleteket várok.

Részletesen mi is az osztak vendeglatopari munka keresesnek és munkaelvállásnak a folyamatai. Eddig ugy tudom, hogy miutan az állás után érdeklődök, emailbe a munkaadohoz elkell kuldjem a német önéletrajzomatt és motivációs levelemett. Ha elfogadják, telefonbeszelgetes közbe tesztelnek, hogy az illeto munkára alkalmasnak találnak....ha eddig sikerül a kiutazás után következik a proba munkaido. Az meddig tart? ÁLtalában a munkaszerződesbe mi szerepel?.....


Danke für alles :)



2016. jan. 9. 18:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Helyes irási hibákért elnézést !
2016. jan. 9. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!